Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на гимбал
Автор: Dragobat   
Дата:   14-05-20 16:01

Здравейте,бих желал някойбда сподели мнение за гимбал,насочил съм се към dji ronin sc,защото в момента цената сякаш е добре,ще го ползвам със Z6 35 1.8 и Samyang 14 2.8 ще снимам предимно таймлапсове,звезди,а видео не толкова много.
Но видях че има и други марки и модели,някой може ли да сподели мнение за Zhiyun,Moza Feiyu,бих желал да има много функции,забравих да кажа че ще се ползва чисто любителски.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на гимбал
Автор: Yog   
Дата:   15-05-20 03:22

Ако ще снимаш таймлапсове и звезди, защо не си купиш хубав статив. За какво ти е стабилизатор? Той си е баш за видео.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на гимбал
Автор: Dragobat   
Дата:   15-05-20 06:50

За моушън ефект,панорами и имам няколко други идеи

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на гимбал
Автор: menton   
Дата:   15-05-20 07:44

Feiyu AK2000S

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на гимбал
Автор: FotolanGelo   
Дата:   15-05-20 09:44

Moza Aircross 2,получаваш пълен контрол над камерата + таймлапс,моушънлапс и др. направо от мобилната апликация.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на гимбал
Автор: venelinvvv   
Дата:   15-05-20 10:17

Не съм запознат с гимбали за камери, но имам dji osmo за телефона и се справя брутално добре. Мисълта ми е, че продуктите на dji са качествени и не се изхвърлят в цените. Аз бих взел от познати или под наем определен гибал и след като уцеля моя бих търсил същия или по-нова версия. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »