Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос
Автор: Nazim10   
Дата:   27-03-20 14:40

Може би тази тема не е за тук,но по логично ми се стори да я направя тук.Та без да искам съм изтрил около 30-40 снимки от SD card-а на телефона ми.Първоначално не се изплаших (даже изобщо) върнах снимките с едно приложение от Google Play, но след като ги върнах обратно на SD card-а забелязах,че са леко замаглени.Искам да ви попитам има ли приложение,което може да изчисти снимките или трябва да го водя на специалист или пък може направо с photo shop от компютъра?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: guciguci   
Дата:   27-03-20 16:07

какъв ти е Андроида)( ако е Андроид) ? По-новите версии имат Кошче,където първо отиват снимките

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: Nazim10   
Дата:   27-03-20 16:12

Да,Android 7 Nougat и да имам кошче,но ги изтрих,защото вчера триех 6-7 снимки,който пращах във Viber.Понеже от няколко дни се налага да споделям снимки във Viber и всеки ден ги трия от галерията.Явно не съм погледнал какво пращам в кошчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: geobg   
Дата:   27-03-20 16:24

Вадиш картата, слагаш я в компютъра или лаптопа, и възстановяваш с по-добра програма. Ако отгоре в този сектор не е било записано нещо ново - ще се възстанови както е било преди.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: dekov   
Дата:   27-03-20 20:27

Когато се възстановяват снимки от карта не се записват обратно на картата, за да може да се пробва и с друга програма, тъй като от различните програми резултатът не е еднакъв.


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: sasho2345   
Дата:   28-03-20 11:24

Промени си настройките за бекъп в гугъл фото, може да избереш оригинален размер но по малко GB или те ги компресират и ти дигат пространството:

https://photos.app.goo.gl/XEE4RS8dMEpqXiCW6



Публикацията е редактирана (28-03-20 12:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: Nazim10   
Дата:   28-03-20 11:26

Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос
Автор: Nazim10   
Дата:   28-03-20 11:36

Но ако примерно имам снимки, който са нови или съм ги "запазил на телефона" от Facebook има ли и там някакво решение?Спокойно само ви питам!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »