Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: Ivokbg   
Дата:   08-03-20 14:38

Здравейте,

Някой знае ли къде разполагат обикновено акредитираните фотографи по време на концерти в Зала 1 на НДК?

Предполагам, че няма как да бъде между сцената и първите редове както е нормално по концерти, вероятно е някъде отстрани. Но колко далеч, от пода на залата или някъде от терасите?

Мисълта ми е какъв обектив би свършил работа, дали ще се оправя със 105ца или или трябва да търся 70-200 2.8? Имам и 70-300, но е много тъмен и вероятно резултатите ще са трагични.

Организаторите не дават информация за момента, а 2 часа преди концерта е прекалено късно, за да наемам...

Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: Джъмбо   
Дата:   08-03-20 14:41

нал отмениха всичката култура... я виж дали ще го бъде

Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: Ivokbg   
Дата:   08-03-20 14:46

Е, това уж е след 2 седмици чак.....може Баце да е преборил епидемията до тогава....ама викаш може пък и да не са останали хора, само залата :D

Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: D.S   
Дата:   08-03-20 15:05

Ми Зависи. Ако няма вип местата пред сцената, оттам ще те пуснат. Естествено седиш леко отстрани за да не пречиш и не ти трябва особено голямо варио. Друг вариант е при звука, който е в центъра. Или горе по терасите. Общо взето няма некви строги регулации, като при господа политиците, но трябва да не пречиш на зрителите :)

п.п - 70-200 ще ти трябва, където и да застанеш



Публикацията е редактирана (08-03-20 15:06)

Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: petervassilev   
Дата:   08-03-20 15:06

Ако става дума за концерти с изпълнение на класическа музика - в НДК разрешават на фотографите да щъкат и щракат навсякъде и това е доста дразнещо, не съм го виждал никъде по света. Така беше в НДК преди 3 месеца на "Евгений Онегин" с Красимира Стоянова и след това на Новогодишния концерт.

В НДК е абсолютен "конгресен" хаос и дори да има писани ограничения, ще успееш да ги избегнеш с наличния обектив [smile] .


Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: D.S   
Дата:   08-03-20 15:07

Затова си има няква етика :) Снимъл съм там, но видео. И както казах не е приятно да се вреш пред хората, които са си платили

Отговори на това съобщение
 Re: От къде снимат фотографите в Зала 1 на НДК?
Автор: asahi   
Дата:   08-03-20 17:10

Разрешаването, неразрешаването и реда се определят от организатора на концерта. Най-често негов представител инструктира фотографите.
Случвало се е на фотографите да се разреши заснемане по време на първите 2-3 песни. Случвало се е след това фотографите да се извеждат.
Случвало се е след извеждането при желание да им приберат техниката и да ги пуснат пак да си догледат концерта.
Случвало се е и да няма акредитирани фотографи.
Във всички случаи без последния не трябва да се пречи на публиката.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »