Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Адаптори от М към EF/S
Автор: goshyvanev   
Дата:   03-03-20 18:22

Привет банда, от скоро съм собственик не Canon EOS M50, закупих го в комплект с базов обектив 15-45. Желанието ми е да си закупя допълнителен обектив с малко повече ЗУУМ, при разгорови с колеги всички ми казват, че М обективите не струват и да си потъря обектив за ДСЛР с адаптор. Бях малко изненадан от цената на адаптора от около 250лв. Затова се проворих с нета и намерих в амазон доста по евтин еквивалент. Въпроса ми е, има ли смисъл да се дадат 180лв. повече. И някой използвл ли е този вид адаптор и какво Ви е мнението за него?
Viltrox Lens Adapter for Canon EF Lens има го в амазон за 35 Евро за съжаление не мога да каза личнка, тъй като е много дълъг.

Отговори на това съобщение
 Re: Адаптори от М към EF/S
Автор: geobg   
Дата:   03-03-20 18:58

Viltrox Lens Adapter - работи отлично, ако попаднеш на оригиналния, има и доста имитации.

Отговори на това съобщение
 Re: Адаптори от М към EF/S
Автор: lamerko   
Дата:   03-03-20 21:38

Заглавието е малко объркано, но според мен няма смисъл про толкова малка еазлика в цената. Иначе адаптера в e-infin e 108 евро, с доставката - според зависи как подходиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Адаптори от М към EF/S
Автор: asahi   
Дата:   07-03-20 01:33

Дългият линк


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »