Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво стана с албумите тук?
Автор: Photan   
Дата:   02-03-20 10:57

Втори ден не си виждам албумите във ФФ-профила. Дори да поискам да преместя моя снимка от един албум в друг, падащият списък е празен. Иначе всички снимки са си тук.

Само при мене ли е така?


Отговори на това съобщение
 Re: Какво стана с албумите тук?
Автор: leitz   
Дата:   02-03-20 11:43

Пита ли admin
webmaster@photo-forum.net


Отговори на това съобщение
 Re: Какво стана с албумите тук?
Автор: nyamago   
Дата:   02-03-20 12:38

Или е само при тебе, или не гледаш където трябва:

Предполагам, че питаш за личните албуми не потребителя. (Объркващо е двойното ползване на думата в сайта, където има и редакционни / албуми на сайта за всички категории плюс още няколко за 'нови предложения', 'избрано' и за разни конкурси.)

Личните си албуми виждам нормално. До тях се стига през главната лична страница ('Профил'), където в последния ред меню (преди да почне показ на снимки) има опции 'Всички снимки', 'Албуми' и още няколко.

Клик на 'Албуми' ти отваря страница с толкова опции ('тъмбнейл' линкове), колкото албуми си си създал. Всеки се отваря като отделна страница - галерия ('албум') на снимките, които си решил да групираш там,

Местенето на снимки от един такъв (личен) албум в друг става от страницата на конкретната снимка. (За редактиране тая страница се отваря с иконката на 'моливче' в горния ъгъл на 'тъмбнейла'. Индивидуалната страница за редактиране на качена снимка е форма с много полета за различни данни като загавие, описание, категория, авторски права и пр. Някъде вдясно, под средата, има нарочно поле за 'АЛбум', в който искаш да сложиш снимката. В него със спускащо ('дроп-даун') меню се показват наличните ти албуми: избираш или сменяш където ти трябва. След това обезателно натискаш 'Запази' (запиши) в дъното на страницата, да се запази изборът ти. При следващо разглеждане на албуми снимката се показва където я искаш.

= = = =

Ако нещо в тоя порядък не работи, наистина следва да се обърнеш към админ-а с конкретно описание коя стъпка не действа както я описах.

На слука![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво стана с албумите тук?
Автор: lamerko   
Дата:   02-03-20 12:41

В профила ти виждам два албума, единия със заглавие "Неодобрени" - не знам дали ти така си го кръстил...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво стана с албумите тук?
Автор: Photan   
Дата:   03-03-20 15:40

Първо съм написал "не СИ виждам албумите във ФФ-ПРОФИЛА" - не мисля, че съм се изразил неясно.
Второ, пропуснал съм да уточня, че не виждам собствените си албуми в стария дизайн - в новия, от страницата с профила се виждат, - просто по-късно го забелязах това.
@laqmerko - Да, аз съм си го нарекъл така :)

https://photo-forum.net/i/2278249




Публикацията е редактирана (03-03-20 15:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Какво стана с албумите тук?
Автор: мара   
Дата:   04-03-20 13:47

аз също не СИ виждам албумите.
освен тва забелязах една новост - към качена снимка мога да качвам още 5 от серията...но не се виждат. бъг ли е? невиждането тва?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »