Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 00:04

Здравейте колеги , от скоро закупих камера go pro 8 и имам следният проблем .Когато снимам образ и картина няма синхрон звукът идва в последствие н аклипа , върнах фабрични настроики същата работа .

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 00:06

Първоначално помислих че има проблем с картата памет, в комплекта имаше оригинална , смених я с друга която производителя е пратил запечатана към камерата , проблема същия.След това спрях стабилизацията проблема остана някакви идеи ...снимам в резолюция 1080 p 60 kadyra

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 09:58

Направих още няколко опита оказа се чещо сплеарите има проблем някак не възприемат добре тея 60 фреима

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   08-12-19 11:36

На какво гледаш кадрите?
Разминаването е на самата камера?
Мобилното приложение или на PC?

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 13:02

Когато сложих фимчето на софтуер за видеобработка си е ок , стигнах до извода че нещо от видеоплеаритеми, bs player - при него имаше разминаване , сменях наколко и все различно се държи явно 60 к в секунда , не с всеки плеар са съвместими ...Предполагам трябва съвместим видеоплеар.

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 13:04

4 като пък леко ми насича не върви гладко. Лаптопа ми е сравнително нов с процесор и 7 ддр 4 , procesor intel core i 7 karta inwidia,gtx1050
ne wqrwam da e ot laptopa предното ми го про беше 50 кадъра в секунда и си работеше

Отговори на това съобщение
 Re: Запитване за go pro hero 8
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 21:49

ДНеска направих малко тестове с камера сложих нов видео плеар добре работи с него но забелязах че автоматичният бял баланс не се справя никак добре , при новата камера , трябва ръчно да се нагласява , утре ще направя няколко теста да видя на кои снима най добре .При старият модел си беше ок нищо не съм ръчкал.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »