Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: zkz   
Дата:   01-12-19 20:40

Здравейте, колеги,вече два пъти имах възможност да се възползвам от помощта ви, за което съм благодарен на всички вас, които помагат със съвети и опит безвъзмездно.И докато се интересувах за Сони А6300, получих като подарък А6400.Но никъде не мога да открия подробна инструкция за работа с него на български език.Ако някой знае,моля нека пише.Също, ако някой иска да сподели опит при работа с тази камера.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: georgioiv   
Дата:   01-12-19 22:20

Питай, ако нещо мога ще помагам.. Нищо кой знае колко различно от А7, А7-2, А7-3...

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: zkz   
Дата:   01-12-19 22:51

Благодаря, но не съм стигнал до това да питам за нещо конкретно.Засега се нуждая само от инструкция на български.Снимал съм с А6000 и много неща са същите, но има и разлики с които искам да се запозная по-подробно.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: geobg   
Дата:   03-12-19 15:32

Вътре в кашончето нямаше ли инструкция на български?

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: Konstantinov   
Дата:   03-12-19 19:20

На бг сайта на сони има за а6400 ръководство веб на руски ако ти върши работа.Вземи и с речник се помъчи с английския и ще видиш че като прочетеш едно ръководство след това разбираш всички.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: zkz   
Дата:   08-12-19 11:41

Благодаря за съветите.В кашончето има една книжка на много езици и на български е едва 2-3 малки странички. Ползвам ръководството за а6000, което е 75 страници на български и е много полезно, защото много от нещата са едни и същи, но а6400 има нови възможности за които нямам информация.Чета и руски сайтове, а и в самия апарат има обяснение за всяка функция, но явно не ми достига интуиция, защото и там няма нищо на български.Иначе си снимам, с 90% от функциите съм наясно, става въпрос за някои тънкости.Благодаря ви, че се отзовахте на питането ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Сони а6400 - инструкция за работа
Автор: rossen76   
Дата:   08-12-19 13:07

https://f.ua/sony/alpha-6400-body-black-ilce6400b-cec.html#read_152028
namerih edna knijka na ruski

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »