Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 7D ?.?.?.
Автор: DonKun   
Дата:   12-11-19 07:02

Някой ползва ли приемници за светкавица съвместими с вградения трансмитер на тялото.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D ?.?.?.
Автор: quazimodo   
Дата:   12-11-19 10:33

DonKun написа:

> Някой ползва ли приемници за
> светкавица съвместими с вградения
> трансмитер на тялото.


Доколкото аз знам, такова устройство не съществува в природата като самостоятелен елемент, а е вградено във фирмените светкавици.

П.П. В ръководството на фотоапарата има 30-тина страници, описващи работата в режим на безжично управление на светкавиците. Прочетете ги и нещата ще се изяснят.


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D ?.?.?.
Автор: Aleksandr   
Дата:   13-11-19 13:32

Можеш да командваш с вградения трансмитер, светкавици, които имат такава опция. Аз командвам една стара 430EX - много е послушна, давам и експокорекция от апарата, а и никога не заспива необратимо, като някои китайски, напр....А също ползвам и к-т трансмитер и приемници, но те си вървят заедно. Можеш да сложиш върху трансмитера светкавица, а може и да са отдалечени всички...:)


Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D ?.?.?.
Автор: DonKun   
Дата:   13-11-19 17:27

За жалост апарата ме намери без ръководство а съм зелен откъснат имам две светкавици едната е виватар другата canon 270ex а ми се ще да ги управлявам от апарата не ми се кичат джижавки но май ще се наложи.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D ?.?.?.
Автор: DonKun   
Дата:   13-11-19 17:29

Колега ти имаш ли ръководство.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 7D ?.?.?.
Автор: Aleksandr   
Дата:   19-11-19 09:00

Да, имам ръководство на български.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »