Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: MrWrong   
Дата:   09-10-19 22:51

Здравейте, група

Търся си фотограф-ентусиаст, който желае да ми пощрака любителски стрийт снимки/портрети на открито в София този уикенд - събота или неделя.

Държа да отбележа че съм момче и съм любител на фотографията - улични снимки, мистика, архитектура.

Целта е любителски снимки и портрети за Инстаграм. Обичам да ми е цветно и имам хубав стил.

Не държа снимките да са супер професионални. Важното е да става фън. Фотографът след това може да си ги ползва и складира за каквото си иска.

Планът е да направим една китна разходка по центъра на София тази събота или неделя и каквото ни хване очите - да щракаме. Имам концепции. Приемам и идеи.

Готов съм да застана пред обектива - ако има желаещи да драскат на Лично съобщение и ще се разберем. : ))


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: dekov   
Дата:   10-10-19 12:17

Група ?
Това не е ли за Фейсбук [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: alfonsito   
Дата:   11-10-19 23:08

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: ombre   
Дата:   12-10-19 09:45

Няма ли кой да щракне младежа за инстаграм?

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: GenaDP   
Дата:   12-10-19 11:00

И аз си търся тенекеджия-ентусиаст, да ми изправи безплатно задния калник, ама всичките пари искат...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: MrWrong   
Дата:   12-10-19 13:21

Всъщност, от тук са се отзовавали страхотни хора, не всеки има вашите комплекси. [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: sirkhann   
Дата:   12-10-19 15:28

[smilie24] Желаещи винаги ще се намерят. Пусни някакво портфолио. Има вероятност да попаднеш на някой фотограф, който търси конкретна визия за Арт и да направите добра фото-сесия [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: kokotoo   
Дата:   12-10-19 19:53

MrWrong [smilie24]
sirkhann [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: Leica   
Дата:   13-10-19 16:42

Не мога да разбера защо някой смята, че отзовалите се ще минат точно тука през темата за да го легимират [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: GenaDP   
Дата:   14-10-19 04:14

Не мога да разбера защо някой смята, че отзовалите се ще минат точно тука през темата за да го легимират

Очевидно си понаучил разни купешки думички, ама да беше научил и кога да ги ползваш...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: Leica   
Дата:   14-10-19 08:58

Скоро беше, имах време и желание и отговорих на аналогична тема.
- на ЛС, не в темата разбира се.
Разбрахме се, планирах си време ...ама то като дойде и нищо не се състоя [smilie5] [smilie21]
Младите хора бързо сменят намеренията си явно.
Нищо лично към автора на темата.
Аз пак сериозно помислих...но имах да снимам в петък вечер продуктова ф-я, а уйкенда предпочетох да си обработвам на топло снимките.[smilie7]

Такава фотография е предизвикателство и за моделите.
Та ако са се снимали и искат още и по-добро, различно и т.н., добре е да показват после снимки в темата. Така ще гарантират своята сериозност.
Така мисля.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: MrWrong   
Дата:   14-10-19 20:19

@GenaDP, преди точно от теми от тук, за снимане на портрети, двама страхотни пичаги ме щракаха - единият дневно, а вторият - нощно - без да задават много въпроси, било им кеф - ФОТОГРАФИЯ. Ако четат поста тук - поздравявам ги, С-т-р-а-х-о-т-н-и сте! Друг пичага, пак от пост от тук, иска да ми прави късометражно филмче.
Първата тема, която пуснах тук, беше за избор на апарат, преди години когато се запалих любителски. ДРУГ пичага ме взе с кола, обяснява ми, щрака ме, даже накрая не ми даде да си платя пицата в заведението.
Вчера ме снима още едно свястно момче, точно заради поста който коментираш.
Така че изпод ексцентричния ти негативизъм-комплексаризъм, БРАТ: Трансформирай си свободното време в нещо по-позитивно, светът е прекрасен.

@Leica - адмирирам! [smilie24] Кой знае, на следващия ми пост може пък ти да се отзовеш. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: Бармалей   
Дата:   14-10-19 20:44

А бе, има бе, винаги има пичаги готови да те щракат...

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: GenaDP   
Дата:   14-10-19 21:57

А някой позитивен пичага да ми изправи задния калник ще се намери ли? Па ако има желаещи - може и едно основно ремонтче на двигателчето да врътнат. Нямам претенции какво ще ме черпят, докато чакам да приключи ремонта.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: MrWrong   
Дата:   14-10-19 22:02

Стани един админ и изтрий темата. Другото се споделя на психотерапевт, че става публично наакване. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: Leica   
Дата:   14-10-19 23:12

Що пък не?
Ти пробва ли?
Преди няколко години при смяна на накладки на мотора едни скапаняци ми прецакаха дисковата спирачка и си измиха ръцете.
Топ майстора в София на ремонти - прави там гумички и т.н. се направи на много тежък и важен....и го зарязах.
Трябваше да сменям цялата. Оказа се труднонамираема ... купих една подобна - не става.
Зарязах го за целият сезон, и търсих.
Отнигде взора не види...както и от Honda. Подобно на фотосервизите, потдържат само модели до ...няколко години.
Не ставаше въпрос за пари.
Насочиха ме към един рокер ...с цяло хале мотори - това му е и бизнес.
Той ме прие, видя спирачката и ми каза ...избирай си - при тоя, тоя и тоя мотор!
- Е как така, ти какво ще сложиш?
- Ще намеря какво когато трябва.
И така си купих дискова спирачка с апарат, за сто лева най-много да беше .....цена като тия за колело. [smilie7] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за любителски снимки на открито в София
Автор: Crocodile   
Дата:   18-10-19 13:12

GenaDP , ако беше на 25-30 щеше да минаваш без ред ;) и за заден калник и за предница !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »