Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: Mytronix   
Дата:   03-10-19 19:08

Здравейте колеги. Може ли да ми препоръчате от Ebay.uk Amazon или някаква друга алтернатива в Uk Батерия за 6д LP-E6 . Трябва ми оригинална или близка до нея, защото имам 3-4 и всичките държат по 500 600 снимки. Моля препоръчайте ми нещо което държи поне 1000+ смимки . [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   03-10-19 22:16

1000 ако имаш 1д серия .. на тия апарати само грип е 1000+ ...

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: Mytronix   
Дата:   03-10-19 23:37

Пълна глупост е това . Не пишете в темата вече си поръчах такива които ще държат 1000+

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: lamerko   
Дата:   04-10-19 00:00

Предполагам, че модела им ще е пълна тайна... LorDDemoniC много коректно си го е написал.

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: quazimodo   
Дата:   04-10-19 06:03

Не обичам споровете, дори и петъчните, но дп ревю посочва 1090 снимки с едно зареждане на оригиналната батерия за 6Д[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: tarantulaxxx   
Дата:   04-10-19 06:36

Аз имам такава Watson LP-E6N Lithium-Ion Battery Pack (7.4V, 2000mAh) - Replacement for Canon LP-E6N (Originally LP-E6)
Дойде заедно с апарата като бонус. Държи повече от оригинала, защото е 2000 mAh

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   04-10-19 07:54

quazimodo при случай , че не поглеждаш дисплея изобщо и снимаш единични кадри до 1000+ що не ... реалността обаче е друга ...

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: quazimodo   
Дата:   04-10-19 11:34

LorDDemoniC написа:

> quazimodo при случай , че не поглеждаш
> дисплея изобщо и снимаш единични
> кадри до 1000+ що не ... реалността
> обаче е друга ...

Точно в другата реалност - на картечарите, може спокойно да подминеш 1000[smile]. Всъщност, една от първите настройки, които правя при новозакупен апарат втора употреба, е да изключа автоматичното "прожектиране" на щракнатия кадър[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: PIXEL5   
Дата:   04-10-19 15:58

Колеги, нямам навика да вземам отношение по злободневни теми, особено в петък, но тук ще вметна само няколко изречения. Вече описах през какъв ад минах с 5ДМ4 - с "някакви" батерии. Именно поради тази причина "въпреки, че в комплекта си все още имам неоригинални батерии, НЕ ГИ ПРЕПОРЪЧВАМ. Мога да раздам за проба поне 5-6 такива в които очевидно има още доста живот, но които вкарват някакъв код за грешка, който на мен лично ми разказа играта, точно по време на абитуриентските балове. С две думи - ползвайте само това, което сте сигурни че наистина работи в дългосрочен план, защото "тръгне ли" някой сектор, може да ви стъжни живота. Това е проблем който забелязах само при 5ДМ4. На тройката същите батерии си работят безпроблемно, но вече ме е страх и гледам да не ги ползвам, освен в офиса.
Дано не съм бил досаден и нравоучителен. поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   04-10-19 16:45

LorDDemoniC написа:

> quazimodo при случай , че не поглеждаш
> дисплея изобщо и снимаш единични
> кадри до 1000+ що не ... реалността
> обаче е друга ...

Реалността си е точно такава.Не пишете глупости.Имам две тела 6D от повечеот две години.Ползвам три оригинални канонски батерии и една watson.Нямам батерия която да държи по малко от 1000 кадъра.Минавам и 1500.Не ми е изключен дисплея и гледам доста често на него.

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: victory13   
Дата:   04-10-19 18:30

Още доста настройки на камерата влияят на броя на заснетите кадри с един заряд на батерията, освен "дисплея" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: aldygreen   
Дата:   06-10-19 17:52

Абе ти тури един "тукмак" отпред, пък аз ще снимам с 40/2.8 STM, да видим дали само "настройките" и дисплея имат значение. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Батерия за 6D LP-E6 UK
Автор: Mogila   
Дата:   06-10-19 19:51

И аз имам два 6Д с 4 оригинални батерии и карат по над 1000 кадъра. Не съм гледал колко точно. На сватба примерно с двете камери не сменям батерии.

Mytronix аз не мога да разбера ти какво точно искаш. Защо не си вземеш оригинални батерии от магазина?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »