Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: ombre   
Дата:   22-08-19 10:11

Нещо не успявам да вмъкна големи линкове,ама все тая.Та темичката е за тези два нови модела Канони,явно все още дслр-а няма да слезе от витрините на магазините,независимо дали това се харесва или не.Не знам дали е фейк или не,но отдавна се говореше точно за тази 90-ка.Утре е петък,ама я пускам днес....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: kvakioh   
Дата:   22-08-19 10:53

Изтекоха през австралийската страница на Канон.
Доста изстискване на кроп сензора с 33Микс, да видим как ще е с някои по-стари обективи.
Хубавото е, че и безогледалката и големия апарат са с приблизителни показатели.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: lamerko   
Дата:   22-08-19 19:13

Ако идват със стандартния за Канон силен АА филтър, старите обективи ще са последната грижа...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: Simbon4o   
Дата:   22-08-19 20:21

Ако има АА филтър ще е съобразен с 33те мп, значи по-слаб и ще вади повече материал от старите сензори. Вероятно ще е ново поколение сензор и ще е по-добър във всичко от старите (иначе ще е безсмислено). Обективите на канон за кропки дори евтините не са лоши и ще се справят. Да изчакаме тестове...

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: ombre   
Дата:   23-08-19 09:42

Да,спесификациите и на двете камери хич не са лоши.Имам френдове дето я чакат тази 90-ка сигурно 2 години,интересно на каква цена ще бъде.До скоро 80-ката си беше пара.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 90 D и Canon M6 II
Автор: slavi_biserov   
Дата:   23-08-19 16:19

Аз чакам с нетърпение излизането на 90д, за да имам възможност да си купя на изгодна цена 80д. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »