Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с Никон Д 3400
Автор: Emiliaaaa   
Дата:   21-08-19 13:48

Здравейте, снимам любителски с Никон Д 3400. Преди около седмица се появи проблем по време на снимане. Излиза грешка, а когато снима издава звук, че снимката е направена, но всъщност снимка няма запазена в галерията. Излизаше и този надпис "Грешка. Натиснете отново спусъка!". Въпросът ми е, дали е необходимо да го изпращам в офис на Никон за поправка или не е, защото вече не показва грешката на дисплея и си снима нормално. Мисълта ми е, възможно ли е да е било нещо временно, от прегряване или др., знам ли?
Ще съм благодарна на всеки, който се отзове. :)


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Никон Д 3400
Автор: kvakioh   
Дата:   21-08-19 15:14

Махане и поставяне обратно на обектива. ЗАреждане на батерията докрай и след това връщане на всички заводски настройки.

Ако се сменят обективи- да се почистят контактите на тялото и самите обективи. Внимателно.
Картата памет, която се ползва да се слага празна и след това да се форматира в самата камера от функцията.
Ако нищо от тези неща не помогне, тогава сервиз.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с Никон Д 3400
Автор: guciguci   
Дата:   21-08-19 16:11

Задължително сервиз!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »