Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: Божидар58   
Дата:   17-08-19 11:13

Моля тези, които използват или са използвали този гимбъл да дадат мнение за него. Чел съм в интернет доста неща за гимбъла, но бих искал и мнение от колеги от ФФ. Благодаря предварително!

Отговори на това съобщение
 Re: Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: freestyler   
Дата:   17-08-19 12:29

След като възможностите на всички марки до голяма степен се препокриват, остават цена и тегло. А този не е ли много тежък и по-скъп?

Отговори на това съобщение
 Re: Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-08-19 14:20

Кажи какво си чел, за какво ще го ползваш и най-вече с какви обективи и камери.
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: kiten   
Дата:   22-08-19 01:38

[smile] Базара е пълен от тази марка. Още в гаранция и ги продават? Венъж съм се упарил от джи-то и те съветвам да погледнеш към конкурентните подобни!

Отговори на това съобщение
 Re: Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: kehayov   
Дата:   23-08-19 00:53

Използвам стабилизатора доста често и не съм имал проблеми. Когато се използва по предназначение се справя чудесно, при камера отдолу не чак толкова. Вярно е, че повечето неща се препокриват с другите марки, но добрите марки са няколко. Въпрос на избор е. Най-важното е да избереш нещо, което ще ти е кеф да го ползваш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Стабилизация DJI Ronin-S.
Автор: plamen_gb   
Дата:   24-08-19 03:22

Използвал съм Крейн 2 и Веебил, особено вторият е супер удобен, компактен и на ниска цена. Ползвах го с а7р3 и 28мм, играх си да го балансирам с 24-70, стана, но не мисля, че е добра идея

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »