Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Sony α7rIV
Автор: PhotoBo   
Дата:   16-07-19 17:18

The livstream of the Sony A7rIV announcement start at 10am NYC time here at BHphoto

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: kvakioh   
Дата:   16-07-19 17:38

Ще иска само Сони обективи това...

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: lamerko   
Дата:   16-07-19 18:14

Всеки втори обектив ще върши чудесна работа, ако визираш разделителната способност :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: dragoart   
Дата:   16-07-19 18:16

добре,добре...само за чий са тия 61мп

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: io_bs   
Дата:   16-07-19 18:16

kvakioh написа:

> Ще иска само Сони обективи това...

Дано не визираш 24-70 f/4 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: Christopher   
Дата:   16-07-19 19:15

Абсолютен звяр.
Сонито срещу Никон и Канон да бяга не могат да го стигнат [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: linken   
Дата:   16-07-19 19:52

@Christopher Недей така, че сега ще налазят фен бойчетата да те солят.
Аз отварям пуканките [smilie25]



Публикацията е редактирана (16-07-19 19:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 19:57

Доста хитро. Всички си направиха скъпите апарати около стария сензор в A7R III, и Sony хем им взе парите за него, хем ги закла с чисто новото A7R IV. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: kiten   
Дата:   16-07-19 20:12

Браво ,с кроп обективи на apc-c , резолюцията слиза на 26.2 мп.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: Christopher   
Дата:   16-07-19 20:22

@linken

Няма какво да ме нападат. Аз също съм потребител на Никон, но съм обективен.. просто Сони пръскат.

Когато мине известно време и a7iii и a7riii станат една идея по-достъпни за масовеият потребител + нейтив обективите им, конкурнция между Сони и останалите брандове няма да има.

Казвам това защото "ниските"(Старите) модели на Сони(говоря за a7, a7ii И a7r,a7rii) не си струват (лично за мен) пред DSLR-ите.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 20:46

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 20:49

Присмяла се куката на кривото дърво [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 20:51

Не се присмивам, а се радвам, че системите се развиват постоянно. Не се страхувам, че ще излезе нещо ново, което няма да мога да си позволя, защото излиза твърде рано за умствения ми капацитет да печеля пари :))))

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: colorphoto   
Дата:   16-07-19 20:53

swqaz:Тази констатация от позицията на на богат и успешен с колосален капаците да изкара милиони стотинки какво ли трябва да покаже на шарената аудитория тук се чудя?!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 20:56

Другари, трупай богатства! Евала на тоя, дето може да забогатее с фотография.

Междувременно, Sony са компанията с най-добра рентабилност от фотографска техника. И поради това, че знаят как да си изиграят картите, са пак едни гърди напред пред конкуренцията. Факт.

Междувременно, разни хора правят стотинки докато обиждат другите по форумите. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 20:56

colorphoto , това изказване трябва да покаже, че технологиите не се развиват с темповете на sirkhann да изкарва пари да си ги позволява. И да, мога да си позволявам новите технологии, и затова ги чакам с нетърпение и с надежда да е по-рано. Който не може се държи като горния. Ти какво, тъжно ли ти е, че някой може да се радва, че новото излиза по-рано?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: colorphoto   
Дата:   16-07-19 20:57

Всъщност дали можете да си позволите или не всяко най-ново техническо изделие дали въобще има връзка с това,което ще дадете на фотографията с Вашата душевност и социална позиция е въпроса?!

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 20:58

Направо ти завиждаме. Ти между другото - всичките 61 мегапиксела ли ще си ги купиш и къде смяташ да ги туриш след това?

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: colorphoto   
Дата:   16-07-19 21:00

sgwaz:С персона с Вашия мироглед и демонстрацията Ви на финансови възможности в подобен форум нямам какво да дискутирам.



Публикацията е редактирана (16-07-19 21:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 21:01

Ето ше цитирам пак, за да ви стане ясно, защо се изказах по този въпрос. Така или иначе друга причина за изказването на sirkhann не виждам. Според него сони заколва потребителите си с бързото развитие на системата... финансово. Е не е така


sirkhann :

"Доста хитро. Всички си направиха скъпите апарати около стария сензор в A7R III, и Sony хем им взе парите за него, хем ги закла с чисто новото A7R IV. [smilie18]"

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 21:01

[smilie18] [smilie18] colorphoto аре по малко завист [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: colorphoto   
Дата:   16-07-19 21:07

Нищо не знам за Вас и реалния Ви потенциал за да завиждам.

Нито имам илюзията че последна мода техника би ме направила поне малко добър фотограф че да завиждам.

Не е завист но осакатен духовно човек,за който само материалното е мечта и удовлетворение трудно би ме разбрал.

Дразнещото в поста Ви е желанието Ви да демонстрирате така благосъстояние именно в този форум.

Тук напоследък се подвизават доста фенове на скъпите и модерни играчки но все-по малко фотографи от които да получим нещо за самата фотография.



Публикацията е редактирана (16-07-19 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 21:07

Направо колега мисля, че Ви се е замъглил погледа от броене на десетките стотинки, дето ги кътате за новото A7R IV. Закланите потребители са няколко японски компании, които си направиха скъпи апарати с 47MP сензор (на Sony): Panasonic за S1R и Nikon за Z7. Canon даже не ги броя, те са се самоубили преди това още.



Публикацията е редактирана (16-07-19 21:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: swqaz   
Дата:   16-07-19 21:13

ЕЕЕ, sirkhann -e, не съм те разбрал правилно, съжалявам! Много грозно ми се видя като си помислих, че имаш предвид нас потребителите [smile] ю

Това, че мога да си позволявам новото си го измислих [smilie3]

Колорфото, успокой се малко! Веднага почна с тези духовни философии! Изпаткала работа

Отговори на това съобщение
 Re: Sony α7rIV
Автор: sirkhann   
Дата:   16-07-19 21:16

Няма такова нещо, swqaz. Аз троля само марката, с която снимам. За Sony - само възхвала и въздишки по световните форуми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »