Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: Alexstudio   
Дата:   05-07-19 11:28

Здравейте,
налага се да купувам термо-суб принтер за кампанийна работа. Имам богат опит с минилаб-овете, но почти никакъв с подобни принтери, просто не се е налагало досега [shtrak]
Гледам на пазара основно се подвизават DNP, Mitsubishi, Fujifilm на подобни цени и възможности. Ще се принтира основно 13/18 и може би 15/21. Не ме интересуват Канонските селфита-имам един и съм 'благодаря' [smilie7]
Качеството е за предпочитане пред бързината.
Може ли, който има опит да ми дадете съвет относно българските вносители. Варненската VNSYS Ok ли са?
От Одесос и подарена морена няма да взема-сърбал съм им попарата [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: linken   
Дата:   05-07-19 12:13

Взех DNP DS40 от винсис. Изключително коректни и добре информирани. Бих ги препоръчал

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: asahi   
Дата:   05-07-19 16:46

Какво е суб-принтер? Нещо като под-принтер?

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: Alexstudio   
Дата:   05-07-19 18:27

Тъкмо тях гледах. А принтера стабилен ли е откъм натоварване? И качество? При правилна експонация и нормален кадър снимките имат ли нужда от допълнително 'светване' при тези принтери? Всяка информация ми е от полза. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: pivanov   
Дата:   08-07-19 20:27

Преди да вземеш принтер - увери се, че ще поддържат желания от теб консуматив.
Имай предвид, че до към 40-50-та снимка скоростта е както обявяват, след това значително св забавя.

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: Alexstudio   
Дата:   09-07-19 22:30

Като гледам май този DNP излиза на 'първа' линия. Има 'стар' вносител от който хората са доволни, освен това гледам и в B&H примерно е топ-селър и има прилични отзиви. И за тази цена...[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: fotocolor   
Дата:   10-07-19 11:21

DNP DS40,Сашо бях си взел си такъв ит ИДС за 3500лв.Копирал стм 10/15 и 15/22см мисля ч ебеше.Около 1200 бройки само съм направил.Мой приятел още работи с неговия ,само че си взема ко.Здрави машинки са и надеждни.За да се копира 9/13 или 13/18 се купуваха едни накрайници за ролките отделно.нсуматива от Турция

Отговори на това съобщение
 Re: Термо Суб Принтер DNP DS-RX1HS или друг?
Автор: NenovaPavlina   
Дата:   11-07-19 13:47

Здравейте,

Виждам , че се интересувате от термосублимационни принтери и по-точно DNP. Ще се радвам да се чуем , съответно да помогна в избора между DS-RX-1 i DS620 - Който е заместителя на DS40.

Телефон за връзка с мен: 0886 69 49 09

С пожелание за приятен ден!
Павлина


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »