Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Екшън камера dji Osmo Action какво мислите?
Автор: allmovies   
Дата:   06-06-19 14:58

Здравейте,
какво мислите за първата екшън камера на DJI dji Osmo Action
https://www.dji.com/bg/osmo-action

Дали си заслужава или трябва да се чака второ поколение.
в България е 739 / 749 лева.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера dji Osmo Action какво мислите?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-06-19 15:14

Ами и аз много и се чудя ... особено , че стабилизацията се оказва по-добра от на Hero7 ... Но зависи за какво ще я ползвате? Аз я мисля за XC/Enduro каране на колело ... в момента съм с Hero4 без стабилизация и е кофти работа ... не ми се взима и gimbal ...

Гледах поне 30-на вече сравнения между DJI и GoPro-то ... определено има значение за какво и как ще се ползва ...

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера dji Osmo Action какво мислите?
Автор: Imaginarium   
Дата:   06-06-19 15:21

LordDemonic Осмото е супер камера, но ти дава доста по-тесен зрителен ъгъл от Гопрото. Особено за каране на колело.
Аз карам с Хиро 7 и съм доволен от него.Стабилизацията му е топ а SuperView режима е тамън.Има си своите ограничения и е далеч от перфектна, но за любителски клипчета е супер. Издиша единствено когато стане много тъмно, но на дневна светлина това няма как да е проблем.Можеш да погледнеш клипчетата ми тук и да прецениш:
Цък
Обърни внимание на зрителния ъгъл и вземи в предвид, че Осмото е с около 20% по тясно.
Поздрави :)

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера dji Osmo Action какво мислите?
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   06-06-19 16:12

Imaginarium събнал съм те аз ;)Но не си снимал в 4к60фпс? Качи някъде raw запис ..
Тясното не ме притеснява много .. аз съм почти 2 метра с XL байк ... ей с 4ката и софтуерен кроп ... https://www.youtube.com/watch?v=7hpVC1LWSTg&list=PLZX4eTWXanp3fRAMgU6G9nO8sgxZNtet0&index=46


Като цяло автора на темата трябва да си каже за какво ще ползва , че осмото има HDR видео , но без стабилизация ... Но пък гопрото има timelaps със стабилизация и така ...

Отговори на това съобщение
 Re: Екшън камера dji Osmo Action какво мислите?
Автор: pisan60   
Дата:   06-06-19 19:24

Аз го взех това Osmo Action - смених GoPro Hero 7 Black. Освен по-тесния зрителен ъгъл всичко останало е почти същото. Тъч дисплея и менюто са една идея по-добре направени. Минус е предния дисплей - или го ползваш или е черен, не е като при GoPro-то. Освен това превключването от единия към другия е меко казано идиотски измислено и не винаги се получава от първия път. Надеждата е, че DJI се грижат за продуктите си и ще пушнат скоро ъпдейти за всички проблеми (надявам се). На тъмно е същия шит като GoPro-то. Не съм го тествал много - след една седмица отивам на морето и там ще му видя сметката. Притеснителното при него е многото проблеми с първите бройки - от забивания през тотално брикване до проблем с изгарянето на предния дисплей. Има много видео в YouTube. Аз засега нямам проблеми с нито едно от горепосочените.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »