Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: beliot   
Дата:   27-05-19 11:38

Здравейте! Търся фотограф за заснемане на кръщене на близнаци на 29.06.2019г. От 16.30 часа в София. Става въпрос за заснемане само на ритуала в църквата. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: AlexBe   
Дата:   27-05-19 12:54

Здравейте на тази дата съм свободен. Цена 100лв.



Публикацията е редактирана (24-06-19 14:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: mladensi   
Дата:   19-06-19 13:28

Здравейте
Аз също съм свободен и мога да съдействам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: NIK   
Дата:   20-06-19 05:52

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: krafo   
Дата:   20-06-19 09:12

Здравейте,
Имам възможност да снимам на тази дата. На линка може да разгледате едно от последните кръщения:
https://www.facebook.com/krafoto/

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: CalendulaN   
Дата:   20-06-19 18:13

.



Публикацията е редактирана (20-06-19 20:58)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: metodiev_martin   
Дата:   20-06-19 20:04

Абе 0ра, очевидно че не познавате парите, ама запознайте се малко с основните правила във фотографията.
Какви 100лв, какви торти и пасти???


http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/bfi1561050016e.jpg



Крив кадър, недоекспониран, неправилно кадриран, без фокус, за цветовете да не говорим.
Приземете се малко на земята.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: ruil4o   
Дата:   20-06-19 20:36

Имаш ли разрешение от клиентите ти да разпространяваш снимките им в обществени места?
Всеки може да се гаври с тях, както и където си поиска!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: tashkow   
Дата:   21-06-19 14:51

С удоволствие бих помогнал

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: Stefan.S   
Дата:   21-06-19 15:06

ruil4o [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: metodiev_martin   
Дата:   22-06-19 15:54

Кухите профили, не бяха ли забранени???
А защо фотографът се е изгаврил с клиентите си и след това ги пуска в интернет, няма как да знам - това са си негови договорки, предполагам.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: ombre   
Дата:   23-06-19 10:43

Аз така и не разбрах на кой е тази снимка...[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: ruil4o   
Дата:   23-06-19 16:05

колегата CalendulaN беше пуснал тук линк със снимките от "Кръщене Лъчезара", които е правил за свои клиенти, но не съобрази, че това са лични неща и стават достояние на всички. Да се похвали ли, не знам, но след забележката изтри линка.
Ако го иска някой, да ми пише на ЛС ще му го дам [beer]
(шегувам се, имам го, но няма да го дам на никой)



Публикацията е редактирана (23-06-19 16:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: metodiev_martin   
Дата:   23-06-19 18:06

ruil4o ти адвокат ли се явяваш на "колегата" CalendulaN че обясняваш какво и защо е направил???
Защо ли си мисля, че става въпрос за един и същи човек и в двата профила....
Тази история е по-жалка и от снимките на кръщенето.
Айде стегнете се малко

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: CalendulaN   
Дата:   23-06-19 18:26

metodiev_martin Жалък си ти. Едно време такива бяха комсомолските председатели. Изровил от 500 кадъра един и го размахва...фокусът е в детето при 2.8, светлината и цветът са такива за да се подчертае настроението на светлината от свещите. Кадрирането е такова за да влезне иконата над главите. На повечето кадри от тази гледна точка е отрязана, та реших в един кадър да я включа. Не е върхът на сладоледа, но клиентите се радват на всеки кадър. Днес също снимах кръщене, след седмица пак ще снимам. А ти повтаряй популярните дестинации и събития...



Публикацията е редактирана (23-06-19 18:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: mmjm   
Дата:   23-06-19 18:50

CalendulaN, Щом клиентите са доволни защо влизаш в обяснителен режим? Комсомолски секретари е правилния израз, или си забравил или въобще не знаеш за какво пишеш.

Надявам се авторът на темата да си е намерил подходящ фотограф, че времето изтече.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: metodiev_martin   
Дата:   23-06-19 21:04

Ако ще я караме по тази плоскост:

CalendulaN каква беше причината, поради която редактирахте всичките си постове? Може би трябва да ви цитирам във всеки пост, за да стои написаното. Защо беше нужно да нарушавате правилата на форума, ползвайки няколко профила от които да пишете?

Автор: CalendulaN
Дата: 23-06-19 18:26

Днес също снимах кръщене, след седмица пак ще снимам. А ти повтаряй популярните дестинации и събития...



Защо извършвате нерегламентирана търговска дейност? КЛИЕНТЪТ ВИ получава ли от вас фактура за извършените услуги? На какво основание вие предлагате услугите си за заснемане на кръщене? Най-вероятно, поради факта, че сте си купили "фотоапарата със сменяем обектив" ... хубаво е преди да почнете да я "ИЗБИВАТЕ" ако не друго, поне да овладеете основните принципи във фотографията.
Така че, не наричайте мен жалък, защото в случая, по правилата на форума отдавна трябваше да изхвърчите от тук. А в една нормална държава, отдавна трябваше да отнесете от НАП солидна глоба, за да се кротнете със снимането преди седмица, след седмица и така до края на света.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: Stefan.S   
Дата:   23-06-19 21:45

metodiev_martin
Защо е таз злоба и завист.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: CalendulaN   
Дата:   23-06-19 22:14

mmjm ....секретар, така беше....забравил съм
metodiev_martin с тази професия добре или зле си изкарвам хляба 25 години и съм обиколил пак с нея половин свят на работа в различни западни фирми. Това, че си снимал леденото хоро и Бузлуджа, както стотици фотографи и показваш снимки същите като техните, не те прави някой който да дава акъл. Дерзай.

Нямам няколко профила, а само този.
Точно това комсомолско ровене ме раздразни и накара да отговоря, защото засегна и друг човек, когото изобщо не познавам. Иначе си ми през оная работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: iavorianev   
Дата:   23-06-19 22:25

CalendulaN, не се явявам адвокат на колегата metodiev_martin,, ама ако е такак както казваш че 25 години си изкарваш хляба със снимане и си предал тая снимка на клиентите ти, не говори добре за тебе. Заявяваш че си ок и ти е през оная работа за хората които те критикуват, ама пусни барем две-три снимки в профила си,че да видим и ние професионална работа и да оплакнем окото.

П.П
Иначе темата тръгна в доста грозна посока



Публикацията е редактирана (23-06-19 22:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: metodiev_martin   
Дата:   23-06-19 23:32

Ще тръгне, както тръгна една друга тема, за един фотографски конкурс, в който "уважаването журЕ" искаше да убеди аудиторията, че понеже са от "старото поколение фотографи" - от тях започва и свършва фотографията. Че не е важно, какво можеш, а от кога го практикуваш и как изглеждаш в очите на близките и познатите (които много те уважават, обичат и разпознават като - "топ професионалист").
По темата - безобразие е да се взимат пари за такива снимки, още повече да се биеш в гърдите с ежеседмични ангажименти, камо ли да се парадира, че с това си изкарваш прехраната от 25 години.
Напълно разбирам, че за вас това са "пари от горе", ама имайте малко съвест и не опропастявайте спомените на хората (друг е въпросът, че когато някой "клиент", съвсем съзнателно след подобно портфолио си "сложи главата в торбата" - на никой не може да се сърди).

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: Leica   
Дата:   24-06-19 10:18

Снимката си е нормална. Няма композиционни грешки. Фокуса е в детето.Обяснимо няма как да е навсякъде при кадър в дълбочина сниман в тъмнина без светкавица.
Относно безплатните ненаети адвокати и неплатени бележкари . жалки сте.
Не само, че не ви е работа да коментирате фотографа дали има право да снима, че да публикува ....но и точно защото не ви е работа нямате и грам информация, дали това е станало чрез съгласие и дали има или няма ...бележка.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: smilen_k   
Дата:   24-06-19 12:23

[smilie10] как ос*ахте и тази тема[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: Konstantinov   
Дата:   24-06-19 14:41

https://photo-forum.net/i/2233139

двамата фотографи в Карлово бяха заети и аз снимах с д750,24-120 и сб5000 в църквата със синята камбанария,бяхме 50 души от София в хотел Ханът в близост до църквата ,за 2-3 дни намерих и заведения в Карлово дето не пускат музика или да е съвсем тихо,в София простотията е повече, на бул. Витоша вече не намирам заведение без музика да отидеш с приятели да си поговориш.
Кръщенето е на внучето на голямата ми дъщеря,в частната ясла са го научили да хапе и да бие с ръце като не му позволяваш нещо,ще го научат и пари да иска.
Като няма кой човек може и сам да си снима,снимаха и 10 майки с телефоните отстрани.



Публикацията е редактирана (24-06-19 14:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся фотограф за заснемане на кръщене на 29.06.2019
Автор: Lokosf   
Дата:   24-06-19 14:48

значи това със издаването на фактури като го прочета и падам от коня

никой фотограф не си носи касовия апарат на кръста, касовия апарат стой във ателието и касовата бележка се пази до входно/изходната врата на фото ателието,от там на сетне може да се изхвърли, за фактурата да обясня, че тя не се пише със всяка касова бележла, алоооо стегнетесе малко, за издаване на фактура е нужен булстат! клинета не вина ги е фирма, какъв булстат ще ми даде? за да напиша фактура?
или методиев мартин издава данъчни фактури по ЕГН? а? май си за проверка от НАП

като някой не снима на вашата цена веднага викнахте НАП, икономическа полиция,и т.н. не всеки е кожодер и сваля по две кожи на клиента!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »