Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: mitpis   
Дата:   14-06-19 17:35

Не знам доколкото съм чувал някои пишат на приятели във фейсбук да им гласуват, не знам що иронизираш, това си е до човек. Мисля, че съм пределно ясен как аз виждам точките.



Публикацията е редактирана (14-06-19 17:37)

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 17:49

mitpis написа:

> Не знам доколкото съм чувал някои
> пишат на приятели във фейсбук да
> им гласуват, не знам що иронизираш,
> това си е до човек. Мисля, че съм
> пределно ясен как аз виждам
> точките.
>

>
> Публикацията е редактирана (14-06-19
> 17:37)
Е фейсбук/инстаграм/туитър какво общо имат с този форум? Да няма автоматична регистрация [smilie11]
Казвайте ги тези неща, бе хора. ПрЕателът си иска първата страница. Някой чел, друг видял...ще я видим тази работа[smilie3] Ще се радва да види още включвания.
mitpis , нищо лично, но какво обясняваш всъщност?

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: mitpis   
Дата:   14-06-19 17:58

Pevtimov, а ти какво искаш да кажеш по темата за критиката, май нищо само си пишеш.

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 18:08

написа:

> Pevtimov, а ти какво искаш да кажеш по
> темата за критиката, май нищо само
> си пишеш.
Че кой съм аз, да критикувам [smilie11] Само питам, Вие се хвърлихте да отговаряте. Дайте още нещо "от кухнята"[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: mitpis   
Дата:   14-06-19 18:56

Не ви разбирам иронията,ако има нещо по същество по темата кажете, иначе другото си е типично нашенска българска черта-сеир да става-нищо конструктивно,уви!

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 19:02

написа:

> Не ви разбирам иронията,ако има
> нещо по същество по темата кажете,
> иначе другото си е типично
> нашенска българска черта-сеир да
> става-нищо конструктивно,уви!
Е, така е, типично по български[smilie3] В България е така, типично по български Матросов се хвърли на амбразурата. О-па, това не беше по български. Трябваше Андрешко да заседне бирника в блатото... Не, Бай Ганьо Балкански трябваше да се пльосне в басейна "по турската". Е, стават и грешки...

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: mitpis   
Дата:   14-06-19 19:03

Пък ви гледам профила от 2005 от основаването на сайта, би трябвало да сте повече в час от мен какво става тук, щото аз съм никой

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 19:07

написа:

> Пък ви гледам профила от 2005 от
> основаването на сайта, би трябвало
> да сте повече в час от мен какво
> става тук, щото аз съм никой
И какво стана, "никой" пита, "никой" веднага отговаря. Много странна работа[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: rostoshev   
Дата:   14-06-19 22:31

Нещо отклонение се получи! Критиката във форума няма нишо общо с А и Б точки. Просто е един друг начин да попиташ колегите си какво мислят за тази или онази снимка, а пък желаещите да ти напишат своите мнения, препоръки или похвали...

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 22:58

rostoshev написа:

> Нещо отклонение се получи!
> Критиката във форума няма нишо
> общо с А и Б точки. Просто е един
> друг начин да попиташ колегите си
> какво мислят за тази или онази
> снимка, а пък желаещите да ти
> напишат своите мнения, препоръки
> или похвали...
Удобно! А когато не хвалят, какво се случва? Това е една от загадките на вселената. Тези злодеи са някъде там...



Публикацията е редактирана (14-06-19 22:59)

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: rostoshev   
Дата:   14-06-19 23:17

Ами не е задължително да хвалят...имам пет снимки в "Снимки за критика" и можете да прочетете коментарите под тях. :)

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   14-06-19 23:29

Виждам само една, защото съм малолетен. Като я гледам, коментарите не ми се четат, че ще ми увредят крехката психика.

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: rostoshev   
Дата:   15-06-19 07:22

pevtimov, това вече е проблем...крехката психика... Но, извинявям се за което, не ми става ясно Вие "ЗА" или "ПРОТИВ" сте за това да има критика, или имате желание тя да бъде само в определена посока!?...

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: pevtimov   
Дата:   15-06-19 09:49

Аз съм ЗА критиката, но такава не виждам никъде. Виждам коментари тип "много хубаво", "супер", "да", "харесвам" и т.н. Вие това ли наричате критика? Чувал съм, че се филтрират хора, които нямат навика да пишат коментари тип "супер". Очевидно и в темите няма голяма търпимост към чуждото мнение, а не ми се мисли какво ще става под снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: мазохисти ли сме?
Автор: rostoshev   
Дата:   15-06-19 10:49

pevtimov, има раздел "Снимки за критика". Там, който желае да получи такава критика, си качва снимката и хората пишат. Аз лично пиша, като се стремя да бъда оективен и аналитичен. Под снимки, които не са качени там, не пиша нищо. Вероятно авторът не търси критични коментари. Само гласувам или пък не.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »