Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с фокуса на D7200
Автор: StraightEse   
Дата:   31-03-19 00:30

Здравейте, на някой случвал ли се е следния проблем? Когато се включи екрана на апарата, започва да фокусира сам, без да натискам нищо. Иначе през визьора всичко е нормално.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фокуса на D7200
Автор: solar_sea   
Дата:   31-03-19 02:09

Това не е проблем - така работи и така трябва да работи автофокусеният режим AF-F.

In full-time servo AF (AF-F), the camera continuously adjusts focus in response to changes in the distance to the subject in the selected focus area until the shutter-release button is pressed halfway to lock focus. During movie recording, the camera continuously maintains focus on the subject in the focus area.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фокуса на D7200
Автор: StraightEse   
Дата:   31-03-19 07:26

solar_sea, благодаря, видях какво съм цъкнал.



Публикацията е редактирана (31-03-19 07:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фокуса на D7200
Автор: quazimodo   
Дата:   31-03-19 09:10

От сайта на Никон можеш да свалиш упътване за Д7200 на чист български език. Със сигурност ще имаш още подобни терзания в бъдеще.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фокуса на D7200
Автор: StraightEse   
Дата:   31-03-19 11:01

Ръководството го имам някъде на тавана, но като го видях посред нощите и само с телефона под ръка, нямаше как да ровя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с фокуса на D7200
Автор: dekov   
Дата:   31-03-19 12:17

Днес май никой не си познава достатъчно апарата, така, че не е лошо да си държите ръководството в чантата след като цъкате по менютата.
Аз също не ползвам голяма част от възможностите на камерата, но не ми е трябвало и не си правя експерименти наслука[smile]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »