Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 как да кача панорама във Фейсбук
Автор: SkyMary   
Дата:   15-03-19 20:03

Здравейте. Имам проблем, с който се сблъсках напоследък. Сглобила съм панорама от няколко кадъра, но когато я кача във фейсбук не излиза като цяла снимка, а в долния ъгъл се появяват градуси и излиза мишка. Знам, че това е новост, но все пак трябва да има начин да се качват панорами, които да си изглеждат като обикновена снимка. Ако някой има мнение по въпроса, ще съм благодарна.

Отговори на това съобщение
 Re: как да кача панорама във Фейсбук
Автор: georgioiv   
Дата:   15-03-19 22:02

Има значение какво пише в properties на файла (панорамния), facebook го чете. Опитай се да изчистиш всички полета и пак пробвай.

Отговори на това съобщение
 Re: как да кача панорама във Фейсбук
Автор: SkyMary   
Дата:   15-03-19 22:06

оу, много балагодаря. затова не бях се сетила. мерси. ще пробвам.

Отговори на това съобщение
 Re: как да кача панорама във Фейсбук
Автор: Medivh   
Дата:   19-03-19 10:56

Преди много време като излезна тази опция във Facebook намерих материал който показва как чрез вмъкване на мета данни facebook приема изображението като панорама, това също може да провериш Mary

Отговори на това съобщение
 Re: как да кача панорама във Фейсбук
Автор: lizy   
Дата:   26-03-19 17:22

И аз имах подобен проблем преди време и не знам как го реших. Трих мета данни, после добавях и накрая стана. Сподели, ако си намерила решение, може да е полезно и за другите [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: как да кача панорама във Фейсбук
Автор: niro   
Дата:   05-04-19 17:23

Мисля преди ок. 2 г. ФБ спря възможността да се гледат пълноценно панорами. Ако сега има някакъв начин, наистина бих се радвал да го споделиш.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »