Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   06-03-19 21:49

[smilie24] Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!

Поздрави!

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: Crocodile   
Дата:   06-03-19 22:47

Текстът беше премахнат от Администратор на Фото Форум, защото съдържа СПАМ, не е по темата, е предпоставка за конфликти, има лош правопис или противоречи на правилата на сайта.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: kiten   
Дата:   06-03-19 23:08

Кяркудил, като не можеш да помагаш не пречи и не прави спам[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   06-03-19 23:38

Благодаря. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: colorphoto   
Дата:   07-03-19 00:00

За такива постове Крокодила трябва да отпътува от форума към...детската градина и докато не порасне да не се връща.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: nyamago   
Дата:   08-03-19 14:41

Пътувам от доста години и още не съм се върнал [smilie5]

Това, разбира се, е (глупава) петъчна шега. Ако е за местно съдействие или просто за среща / снимане / бири - ползвам темата да подканя (отново) всеки, който идва към Лондон, да се обажда (на ЛС или мейл, има го в профила).
[beer]

Ако е за самото пътуване (примерно пренасяне на пратка по пътник) - не знам за никой в близко време и не мога да помогна [smilie8]



Публикацията е редактирана (08-03-19 14:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   08-03-19 18:43

Е даде аз от кога казвам да се направи нещо!?

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: novi4ok   
Дата:   08-03-19 23:34

Късно го прочитам, вече пристигнах. Но ако искаш нещо от тук към БГ, казвай.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   13-03-19 19:45

У дома съмвече!

Хайде за напред да се организираме ако има хора там да попътуваме из Биритания или някъде в центъра на Лондон! Може и сбирка!

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: nyamago   
Дата:   14-03-19 01:36

ПиснА ми да повтарям:

Всеки, който има път до- или през- Лондон е добре дошъл да ми се обади за среща:

- просто на кафе/бири и приказки
- с- или без снимане из Лондон (мога да покажа доста интересни места, извън туристичческите обекти и маршрути; на някои иначе надали бихте попаднали; и като фотографски интерес и всякакъв друг)
- мога и да заведа или напътя и до популярни забележителности, ако не сте ги виждали/снимали и държите 'да се разпишете'
- на интересуващи се бих препоръчал галерии и изложби, както и музикални/театрални и други преживявания
- според възможностите си бих помогнал и с разни битови и делови въпроси, или поне с информация - като от човек, живеещ 19 години в страната.

По същата причина, по която посещавам и тоя форум: драго ми е да общувам със сънародници, а на живо не ми се случва всеки ден.
- - - - -

Единствено не е зле да се обадите отрано преди да пътувате, защото и аз пътувам (другаде) и има смисъл да си сверим календарите като дойде случай.

Може да пишете на ЛС или (пак през профила) с e-mail; оттам веднъж установили връзка, ще ви пратя и телефон.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   15-03-19 19:35

Добре, аз не знаех за теб!

Ще ми е приятно някой път да се организира!

Пиши също интересни теми ако има, отвори някоя, Англия има много професионални неща като кино и фотография, заслужава си да се видят и усетят.

Ако има интересни неща можеш да ги засегнеш, да се включат хора!

Много благодаря за вежилото и по-скоро
точно съобщение!


Благодарности
и поздрави! !

[smilie24]



Публикацията е редактирана (15-03-19 19:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: nyamago   
Дата:   16-03-19 15:17

^ Наистина е пълно с интересни неща включително, разбира се - и в областта на фотографията. Вчера гледах една ретроспективна изложба на Дейвид Бейли с култовите му портрети от 60-те - познати отдавна от списания и книги, но въздействието в галерия, увеличени до плакатен размер, е страхотно!

Парадоксално, между 'моделите' му (легендарни имена на поп-културата от епохата) е и Анди Уорхол - а негови снимки пък са изложени недалече от тая изложба и също включват (макар в друг стил: полароидни 'щрак' портрети) титани от времето като Джон Ленън или Джейн Фонда... Втората изложба още предстои да намеря време да разгледам, но тука е така: има толкова много, че един живот не ситга да се види и преживее всичко...

Въздържам се, обаче, от редовни съобщения за такива неща в стил 'от нашия Лондонски кореспондент' - защото ми се е случвало да получавам недружелюбни реакции ('Тоя пък за какво се мисли?'). По-лесно е да ги споделяме лично, според интереса на всеки, който се свърже и идва насам. Дано скоро да се случи!

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да пътува до UK в следващите 2 седмици!
Автор: КАНЮВИГЙ   
Дата:   18-03-19 08:54

Много ти благодаря!

Наистина можеш да споделяш и да даваш информация!

Много точно и премерено се изказваш и поднасяш информацията!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »