Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Понеже стана модерно...
Автор: bborisov   
Дата:   21-02-19 18:15

Понеже стана модерно разни хора да търсят работа във форума реших и аз да пусна тема. Занимавам се с фотография от около 4 години, през последните две наблягам повече на видео. Също така имам и познания по монтаж и цветови корекции. Мои кадри може да видите в профила ми, мисля че ме представят достатъчно изчерпателно като фотограф. Ако някои смята, че мога да му бъда полезен нека пише на лс.

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: suggs   
Дата:   21-02-19 18:42

Борка, сериозно ли?...

Аз като чета какви фотографи се търсят, и ми се отщява:


http://picbg.net/u/29353/40576/881868.jpg



[smilie25]



Публикацията е редактирана (21-02-19 18:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: asahi   
Дата:   21-02-19 18:59

Търся човек за неделя.

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: quazimodo   
Дата:   21-02-19 19:04

asahi написа:

> Търся човек за неделя.

Кво трее да се носи[smilie18][beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: Krassy   
Дата:   21-02-19 19:06

Той за пиене говори, не за носене...

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: quazimodo   
Дата:   21-02-19 19:08

Да бе, да! [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: Gecata   
Дата:   21-02-19 19:33

Едва ли 35 снимки, от които 33 за спомен могат да те представят като фотограф. 4 години са твърде много време за такива ... рехави постижения. Радвай се на фотографията като хоби ако не искаш да умреш от глад [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: Simbon4o   
Дата:   21-02-19 20:38

Ако искаш да се развиваш това тук не е мястото :). Дори бих казал, че колкото по-малко гледаш този сайт - толкова по-добре.

Ето ти една лекция която си струва гледането и осмислянето!


Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: Leica   
Дата:   23-02-19 15:29

Един малък анализ на тази двучасово публично реализирана американска мечта (иначе двудневно поне):
Какво излезе на края? Да не бъда груб:
Една кукла Барби по всички стандарти на Барби-роните, която плува в облаците от кутии с подаръци. Кеф !!
В снимката има нещо, което се продава - мечтите на потребителя на веригата магазини "Х", опаковани в изобилието от празни кутии - микс-максимус.
За Коледа може да си я купи без да си я е поръчвал всеки продавач на дрехи, бижута и каквото поискаш.
Предметна фотография, рекламна фотография ....стилисти, гримьори,модели, стругаро-фрезисти и какво ли не!? ПРОЕКТ !! Типично по американски. Те правят по проект и уличната фотография ....ходят, гледат, слухтят .... а после правят постановка тип Холивуд и реализират кадъра. Какно момичето правилно каза: "В Америка не можеш да опънеш някъде статива,...без да платиш!"
Лошото е, че и тука започва да става така.
Всъщност, това не е моята фотография. Тук има бизнес...няма душа ...не ми е интересно.
Хубавото е това, че момичето сподели някой подробности от работа с екип, модели, наблюдателност и корекции ...който съпътстват фотографа в много сфери.
Изобщо не се изненадах, че и дума не беше обелена за фотографска техника ..дори в бюджетирането.
Това е добър занаят за жени - те са по-внимателни в подробностите.
Фотографията е нещо, което има доста посоки - повече от посоките на света и от колкото си мислиш ти, който и да си.
Относно автора на темата: Рано ти е да поемаш рискове с финансови ангажименти за снимане. Опитай първо да изпълниш много добре фотографските задачи, който сам си поставяш и то в срок.
От друга страна и кьораво и сакато сега сватби снима, щото таргет лентата е ниска, народа прост чалгаджииски...но бъди готов за по-висока, т.е. навлез в платното, когато имаш поне професионална книжка. Мисля, че така е във всеки занаят.

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: asahi   
Дата:   23-02-19 18:20

Рабтата за неделя отпадна, защото времето се скапа.

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: nyamago   
Дата:   23-02-19 18:31

asahi написа:

> Рабтата за неделя отпадна, защото времето се скапа.

Няма ли да стане доста късно за подрязване на лозето? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Понеже стана модерно...
Автор: kvakioh   
Дата:   23-02-19 19:10

Скъсай ги от снимане тези Д700 и 30Д в профила, до разбиване на затворите и тогава...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »