Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблеми със светкавицата!
Автор: networx_ruse   
Дата:   21-02-19 15:30

Здравейте!
Някой има ли идея, в кой сервиз е била тази светкавица?
До колкото разбрах, такива стикери с номер се поставят в сервиз.
"Забавното" в случая е, че светкавицата е закупена за нова [smile]

https://www.photobox.co.uk/my/photo?album_id=5578471300&photo_id=501679060685



Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: Synthy   
Дата:   21-02-19 15:47

Снимката е "прайвит".

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: networx_ruse   
Дата:   21-02-19 16:00

https://drive.google.com/file/d/18LCot6YeURcxcmW8X770SAh_EdcHewEK/view?usp=sharing

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: asahi   
Дата:   21-02-19 16:03

Удивителната в заглавието възторг ли означава?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: dekov   
Дата:   21-02-19 16:04

Това е стикер, който се използва за проявяване на филмите- номер на поръчка, не е "фирмен"


Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: iavorianev   
Дата:   21-02-19 16:33

Същите стикери имат и светкавиците на Дайнафос, без значение дали са тяхна марка или на Годокс и представляват сериен номер

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: quazimodo   
Дата:   21-02-19 17:12

iavorianev написа:

> Същите стикери имат и
> светкавиците на Дайнафос, без
> значение дали са тяхна марка или
> на Годокс и представляват сериен
> номер

Чий сериен номер? Какво представлява тогава номера нанесен от долната страна на главата? Хващам се на бас, че това са дефектни бройки, минали през "освежаване"[smilie5] и пуснати отново като чисто нови в магазина.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: hardcpz   
Дата:   21-02-19 17:58


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil




Публикацията е редактирана (22-03-19 11:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: iavorianev   
Дата:   21-02-19 18:10

quazimodo, значи от момчетата от Дайнафос са ми продали 4 броя дефектни,освежени свекавици [smilie10] Ужас!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: quazimodo   
Дата:   21-02-19 18:22

iavorianev написа:

> quazimodo, значи от момчетата от
> Дайнафос са ми продали 4 броя
> дефектни,освежени свекавици [smilie10]
> Ужас!

Значи, че значи, че аз не изключвам нито една възможност при пазаруване от български търговец[smilie18] . Я си прегледай гаранционната карта и кажи после, какви данни за светкавиците са нанесени там[smilie11]. Ако не съм попаднал на поредния пример за двоен стандарт у нас, там няма да откриеш никакви идентификационни данни.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: Джъмбо   
Дата:   21-02-19 23:15

godox-a светкавицата ми от Динафос е със същия стикер (номера е различен) и гарантирано е чистак бърсак нова

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: quazimodo   
Дата:   21-02-19 23:44

Сигурно външният ми вид е подтикнал "честните" търговци от Динафос да ме изпързалят[smilie5]. Купувам си аз през един слънчев летен ден втора светкавица от там. Всичко точно - преглед, тест и консултанта отива да опакова покупките и да попълни гаранционната карта. Радостен и доволен се прибирам у нас и мятам покупките в шкафа, защото заминавам на почивка и няма да ги ползвам веднага. Прибирам се след десетина дни и започвам да подреждам осветление. Отварям "новата" покупка и о... изненада - кръглият стикер за гаранцията скъсан и светкавицата бръмчи при зареждане а със сигурност помня, че пробваната в магазина не бръмчеше. Старата от същия модел също зарежда абсолютно безшумно. От варям гаранционната карта и какво да видя - по нищо написано вътре, не може да се докаже, че съм купил точно тази светкавица с точно тази гаранционна карта[smilie10]. Така и не изявих желание да си късам нервите в разправия с "коректните" търговци. За мой късмет, вече почти три години, светкавицата работи без ядове, но със сигурност няма да пазарувам повече от Динафос.


Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: asahi   
Дата:   22-02-19 00:14

Кой ще си играе да ви надписва светкавиците?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: GenaDP   
Дата:   22-02-19 00:40

Светкавиците би трябвало да имат някакъв уникален идентификатор (най-често това е стикер със сериен номер). Същият сериен нимер се попълва и в гаранционната карта. Кое е сложното?

Отговори на това съобщение
 Re: Проблеми със светкавицата!
Автор: MoHaX   
Дата:   22-02-19 10:00

Аз имам 50 ролки с такива стикери и работя във фото, но някой не ги ползват по предназначение включае и аз :D просто явно им е по-лесно да вземат такива за безпари , от колкото да си печатат номерца

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »