Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Re: ремонт на фишай обектив
Автор: fram.traveller   
Дата:   07-02-19 10:40

@marves да прав си, че има ръчни самянги и цената много по-приемлива, но от това, което чета за тях разбирам, че оптиката не е толкова качествена колкото на сигмите. Другия проблем който може да си имам със самянга е свързан с фокуса. При фишай обективите е вярно, че от 30см. нататък всичко е остро, но въпреки това и те са способни да правят бокета, а с ръчен фокус и не дотам точно потвърждение на фокуса може да бъде проблем за мен. Трябва ми обектив, с който да правя популярните последно време 360 сферични панорами а тъй като търся и качество на изображението ми се иска да направя всичко възможно да спася сигмата, която имам без твърде големи разходи разбира се. По тази причина ми се иска да намеря някакъв сервиз.
Ако в крайна сметка, разходът не си заслужава, ще мисля варинт да продам обектива и да взема нещо друго.

 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 ремонт на фишай обектив  ново
fram.traveller 06-02-19 11:55 
 Re: ремонт на фишай обектив  ново
Hsathv 06-02-19 12:37 
 Re: ремонт на фишай обектив  ново
marves 06-02-19 13:27 
 Re: ремонт на фишай обектив  ново
lamerko 06-02-19 13:35 
 Re: ремонт на фишай обектив  ново
fram.traveller 07-02-19 10:40 
 Re: ремонт на фишай обектив  ново
hardcpz 07-02-19 14:55 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »