Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   05-02-19 20:54

Здравейте , колеги днес ми пристигна гимбала от китай, бих искал да ви попитам един въпрос.Снимам правя клип, включвам кабела в телефона и информацията от клипа не се вижда в папката с останалите снимки .Видеото правих чрез софтуерната програма на гимбала инсталирана на телефона .На тлефона където е папка камера , си прави собствена папка камера , но не я виждам на лаптопа.Направих експеримент с друг телефон китайски ХИУВЕЙ И ВСИЧКО СИ Е КАКТО ТРЯБВА в папка с снимките и видеоата си отивам отварям си виждам.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: yakumo   
Дата:   05-02-19 21:29

Ами, говорят си на китайски с китайския телефон и затова всичко си е както трябва [smilie7]
Хайде сега, по-спокойно и с информация за марки и модели на гимбъла и телефона, че и малко инфо за софтуера - и може някой да помогне, току-виж [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: crownmaker   
Дата:   05-02-19 23:08

rossen76,мисля че трябва да се прекръстиш на rossen2006

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   06-02-19 00:03

Zhiyun Smooth 4 това е гимбъла, а телефона самсунг ноте 8
софтуера е същият както името на гимбъла.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   06-02-19 00:14

https://www.amazon.co.uk/Handheld-Stabilizer-Compatible-Vertigo-Capability/dp/B0756R62CL
линк към модела

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: PhotoBo   
Дата:   06-02-19 00:16

Провери дали нямаш отметка да не виждаш скрити файлове и папки на компа, а всъщност телефона да ги записва като скрити.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   06-02-19 12:57

Разбирам , втората папка се появява на компа но седи празна в телефона седят фаилове .

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   06-02-19 13:09

Пробвах дадох отметка покажи скритите фаило и пак не става , дали е възможно да ги сортира в нещо като облак

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: Boio   
Дата:   06-02-19 14:29

За съжаление, app-a на Zhiyun за Android е изключително посредствен, и въобще поддръжката на Android устройста е далеч от тази за Apple телефони. Google play e пълен с негативни коментари, точно по тази причина.
Добрата новина в случая е, че Smooth 4 е чудесно интегриран в Filmic Pro - да, програмата е платена, но според мен си струва, а и в случая ще работят всички екстри като врътката за ръчен фокус, бутоните и т.н. Единствено функциите, които зависят от app-a (face tracking, object tracking и т.н.) няма да могат да се ползват.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: Konstantinov   
Дата:   06-02-19 16:18

Имам от година със самсунг ес 7 и си прехвърлям файловете като вадя картата сд.При ес 7 са на един държач със сим картата и първия път изхвръкна и търсих 1час.Не съм се сетил че е от гимбъла.Същия проблем с най -скъпия ейпъл над 2х лева ама там няма сд карта и прехвърлят онлайн другаде и си отварят на компютъра.Това са въпроси за обща поддръжка на устроиствата и за съжаление платените приложения са ненадеждни и това се прави целенасочено от производителя.Не е нормално платената програма да създава непреодолими проблеми,така се насърчава сивия сектор.При мен никакъв файл не можеше да прехвърлиш с кабела.След последните ъпдейти на андроид всичко ми тръгна.



Публикацията е редактирана (06-02-19 16:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос относно гимбъл и телефон
Автор: rossen76   
Дата:   07-02-19 18:21

вРЪТКАТА ЗА ФОКУС МИ РАБОТИ , НО ЛЕКО НАСИЧА ЗА ВАРИОТО, ОТ ГИМБАЛА БУТОНИТЕ ФУНКЦИОНИРАТ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »