Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся снимки производство розово масло
Автор: Lombardi   
Дата:   03-02-19 11:38

Здравейте,
Имам клиент от САЩ, който иска да купи снимки и видеа показващи производство на българско розово масло в българска рафинерия. Също могат да се включат и снимки от беритбата на рози и всякакви свързани с този процес.

Опитах се да потърся в няколко сайта на производители на розови масла, но снимките с които разполагат са аматьорски и непредставителни.

Някой ако разполага с подобни снимки и видеа и има интерес да продаде, моля да се свърже с мен в лично съобщение.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: Kovandzhiev   
Дата:   03-02-19 12:25

https://www.youtube.com/watch?v=45sG4MXmDKg

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: Gecata   
Дата:   03-02-19 14:12

http://stockphotobg.com/bg/search/index.php

Пиши розобер в търсачката горе в дясно.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: Lombardi   
Дата:   03-02-19 15:00

Благодаря!
Сайта е супер и ще ми свърши частично работа!
Само че има за Розобер каквото ми трябва, но за производството на маслото в рафинерията с машините и лабораториите няма никакви снимки.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: marrio31   
Дата:   03-02-19 15:22

текст

И тук има малко
текст

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: asahi   
Дата:   03-02-19 21:01

Работя с няколко дестилерии, присъствал съм на процесите и, право да ти кажа, нищо кой-знае какво за снимане няма. От едната страна постъпват грозни чували с розов цвят. От друго място постъпва нафта или природен газ. От трето място - вода. Всичко това влиза в дестилерията и почват да мърдат манометри и термометри. Самото розово масло дори не се вижда, ако някой специално не те покани да ти го покаже.

Вероятно американецът има някаква по-романтична представа за процеса.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: nsirakov   
Дата:   05-02-19 09:27

Асахи - сигур е гледал боси берачки с големи фусти как мачкат нежните розови листенца ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: Антивик   
Дата:   05-02-19 09:41

asahi написа:

> Работя с няколко дестилерии, присъствал съм на процесите и, право да ти кажа, нищо кой-знае какво за снимане няма. От едната страна постъпват грозни чували с розов цвят. От друго място постъпва нафта или природен газ. От трето място - вода. Всичко това влиза в дестилерията и почват да.....

[smile] То това много прилича на ракиджиница бре. От едната страна джибра; от другата дръва, нафта, газ; от друга вода и накрая тече скоросмъртницата/сиреч производството/[smilie3][beer].

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: imitev   
Дата:   05-02-19 12:08


Е на какво да прилича [beer]

Наздраве!

Отговори на това съобщение
 Re: Търся снимки производство розово масло
Автор: asahi   
Дата:   05-02-19 19:00

Процесът е сходен. Разликата е, че при розоваренето шефът е технолог и си гледа много добре работата. Другата разлика е в този флорентински съд, в който финално се отделя маслената субстанция:

http://remco-bg.com/sites/default/files/inline-images/DSCN1731_0.JPG


Той е в отделно помещение с ограничен достъп.

Който има интерес от промишлена химия може да поизплакне окото за известно време, но иначе е скука. В някои дестилерии за да задоволят интереса на посетители са направили битови кътове, но това няма общо с истинския процес.

Ако американецът има сериозни намерения може да си поръча репортажна сесия на някой фотограф.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »