Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon 100d или canon 550d
Автор: Герасим   
Дата:   20-12-18 18:45

Здравейте, искам да помоля да ми кажете струва ли си да сменя canon 550d съм canon 100d.
И да ми кажете плюсове и минуси на 100d.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 100d или canon 550d
Автор: cvetanov95   
Дата:   20-12-18 18:59

Не снима апарата - а ти! С какво 100д ще те направи по-добър фотограф?! По-добре инвестирай в някой обектив и то ако наистина нямаш, а ИСКАШ. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 100d или canon 550d
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   20-12-18 19:11

За мен не си струва ... имам служебен 550д , цъкал съм със 100д за проба ... може би идея по-добре на високо исо , но все пак и двата са начален клас DSLR. По-скоро ще е загуба на пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon 100d или canon 550d
Автор: kvakioh   
Дата:   21-12-18 09:36

Технически е по-добре, особено като има повече обективи като Сигма и Тамрон. 100д е първият, при който болежките от 550, 600 и най-злето 650д са поправени и работи. Компактно и удобно тяло, един-единствен минус са разлепящите се гуми като при стари Никони на грип и отзад при палеца, но се оправя. Лично аз съм ги сменял на моя 2 пъти. Иначе не бих се разделил с него, доста е използван (на 80000 кадъра), но държи още. Със някои топ обективи остава на доста високо ниво, сравнено с нови апарати. Вариант е и 700д, ако 100д идва твърде малко по размери. Еднакви са.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »