Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мнения за Canon EOS 7D
Автор: JordanR   
Дата:   20-12-18 15:55

Какво ви е мнението за този апарат-струва ли си.Предварително благодаря за компетентните отговори.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: Synthy   
Дата:   20-12-18 16:03

Дали си струва за какво?
Ако се вземе предвид профила ти... недей, много е скъп [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: fototo   
Дата:   20-12-18 16:12

За спорт е добре за вадене на детайл не[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: JordanR   
Дата:   20-12-18 16:13

Какво ще рече много скъп-говорим за втора ръка -не нов.Ще го ползвам за що годе добри снимки-така че мога да отделя 600-700 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: JordanR   
Дата:   20-12-18 16:16

За портрети и групови снимки добър ли е.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: quazimodo   
Дата:   20-12-18 16:26

Ако мислиш да снимаш сватби, потърси нещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: Eosmania   
Дата:   20-12-18 17:32

Добър е колега , става за всичко , лично аз снимах 2-3 години с такъв апарат и то почти във всички стилове се справя добре .
В момента го продавам ( можеш да видиш обявата в базара ) , поради причината, че минах на безогледален.

Така че ако си решил да закупуваш такова тяло смело [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: mitpis   
Дата:   20-12-18 20:31

Току що видях в базара един само на 40000 кадъра за малко пари, според мен си струва.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: rossen76   
Дата:   21-12-18 09:10

Апарата е отвратителен имах и втората версия замина много бързо .Лошо цветопредаване , много бледи цветове, не добри детайли, батерията я яде за отрицателно време

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: scaramouche   
Дата:   21-12-18 10:06

Отличен апарат за репортаж, спорт, птици и т.н., но може да се ползва и за всичко останало.Това, че е кропка разбира се се отразява на детайла.

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: vgramatikov   
Дата:   21-12-18 10:57

Автор: scaramouche
Дата: 21-12-18 10:06

Отличен апарат за репортаж, спорт, птици и т.н., но може да се ползва и за всичко останало.Това, че е кропка разбира се се отразява на детайла.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: Dextar   
Дата:   21-12-18 11:00

rossen76

Като ти гледам профила и хасел да вземеш ще кажеш, че е ръбат и не става [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: metodiev_martin   
Дата:   21-12-18 11:40

Темповете на опростачване на форума, доста са изпреварили предварителните ми очаквания....
Като започнем от питащия и стигнем до отговарящите.... Та да продължа и аз в този дух...
7D става, но 1Dx II става повече.
Какво очакваш от апарат на близо 10 години? 4K, Wi-Fi, GPS? За селски сватби от по 250лв е идеален, ще го избиеш бързо! Ако не си доволен от резултатите, ще ти върна парите за апарата, които си дал [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: iasen2   
Дата:   21-12-18 12:23

7d е много добра кропка, професионален клас апарат - здрав и надежден. Ако това е важно за теб разбира се.

Ако са важни броя на пикселите - не е твоя апарат.......

Отговори на това съобщение
 Re: Мнения за Canon EOS 7D
Автор: ombre   
Дата:   21-12-18 12:46

Jordan,в форума си от 10 години,и би трябвало да знаеш,че всеки ще пише от неговата камбанария,и няма да получиш категоричен отговор.Не съм снимал нито с 7д,нито с втората версия.Знам само,понеже съм го хващал ей така да видя как е като грип в павилиона,че е единствената кропка на Канон в фф тяло,двоен слот,много здрав апарат,и много добър аф,ако ще се ползва за спорт.Аз лично смятах да го взема,но ме отказа цената и взех едно фуджи,ама това е друга тема.На въпроса ти ,дали става за групи и портрети,мисля,че е зададен несериозно,понеже всяка камера става за това с подходящата оптика,виж за спорт и репортаж ,там нещата са други.Гледал съм доста семпли точно с тази камера(както казах,обмислях да я взимам),и мога да ти кажа,че мнението на Росен 76,не трябва да ти е отпорна точка,колегата по долу го е казал красноречиво.Първото 7д,се намира на много добри пари,просто до колкото знам не е много ок на високо исо,но това дали е така,ще кажат хора снимали с тази камера.
Успех.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »