Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   21-11-18 23:47

Има ли някой с x-e3 от София, който би пил кафе/бира/каквото-там-му/й-се пие за моя сметка докато разцъкам апарата с мои 2 обектива? В негово/нейно присъствие. Чупи-купи.

Сега съм с x-pro 1, с който много съм свикнал и има граници на компромисите, които няма да премина. Снимам улица, пеизажи и портрети, непрофесионално. Павилион и Фотосинтесис го нямат сега.

Имам някои екзотики на Никон и Лайка (лентови), ако отсрещаната страна го влече натам и иска реципрочност... Чупи-купи.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   22-11-18 14:37

Имам френд с такава камера и съм снимал малко с нея.Препоръчвам я .Страхотен апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   23-11-18 20:11

Ако е уместно, питай твоя приятел какво пие?

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   24-11-18 14:09

Уиски...какво друго.Дай координати на лс и ще му звънна да видя кога е свободен и те така.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: mmjm   
Дата:   24-11-18 18:25

Няма не искам, поне две бири. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   24-11-18 19:54

Пиша за уиски баси,ама понеже не пия та ми е лесно....хихихи

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   28-11-18 12:34

пратих координати на лични

благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   05-12-18 15:57

Купихме апарата, благодаря на Омбрето за свръзката!

(Кажи на Владо, че е малко тъпо в обявата да пише 3000 кадъра, а на място да казва 900, аз съм над тия неща + това има оставаща гаранция от 15 месеца, но прави лошо впечатление)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   05-12-18 17:14

Честито и с кеф да го ползваш,камерата е супер.Колкото до кадрите,нямам представа от къде идва това голямо разминаване,при положение,че той винаги е казвал,че на безогледалка няма как да се проверят.Но мога да гарантирам,че този човек е мега коректен,и можеш да си спокоен.С камерата е снимано много малко,това е гарантирано.Предполагам става въпрос за някакво недоразумение,ще го питам и ще ти кажа няма грижи.Точно този фотоапарат и аз мислех да го взема ,понеже зная кой е собственика,колко е ползван и в какво с-ние.
Желая ти страхотни кадри с него.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   05-12-18 17:27

Ще си позволя да постна,разговора ми с него в фейса.Зная,че той няма да има против това и,че мога да го направя на лично.Реших обаче да е тук,понеже си спомних за колега,дето преди време го плюеше и обвиняваше в некоректност,дано и той види тази тема.
Сори за спама предварително.

Ето и разговора:

"
с този нещо не с те се разбрали,в обявата си писал 3000 кадъра,а на него си му казал 900
той ли неще не е разбрал или нямам идея какво е станало

Бях се объркал
На 900
нищо не еказал човека просот ми го сподели в темата

Е
бая разлика,ама ти вярвам ти си пичага

Защото съм се подвел по цифрата на файлоевтв
в смисъл

Файловете
Еми в момента ми е на 2900
Но първия кадър който съм направил е на 2006
Цифра
аха
това на картатат ли или от къде идват тия 2006

Еми от каетата
Картата
тя при формт не започва ли от нула

сега е на 2900
и се усъмних
защото не съм снимал с него толкова
картата при форматиране ен започва ли от нула

Ами ако сложиш друга и продължава
Нейния номер
аха

Нататък
Сложил съм карта
На 2000 кадъра файл
И той е броил
Нататък
ясно

Апарата дори няма 1000

Сигурно към 900
Аз и нямам толкова снимки
Вчера гледах
ок,разбрах
учудих се но все пак,реших да те питам

Аз за това и поправих обявата
Грешката беше моя
ок

Няма да го излъжа
знам

Да не се безпокои
Апарата си е нов
Направо
знам
изчезвам

Той е много мнителен
че имам малко работа
нормално,не с епознавате

Обясни му
споко

Нямам сметка да лъжа
А и ако може да го провери
Да го направи
споко,изчезвам

Ок
чао ти за сега

Лека
мерсаж

Чао
Край на разговора в чата
Напишете съобщение...
"

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   05-12-18 17:34

Ако иде реч за Владо Йорданов, то и аз гарантирам за коректността му с двете си ръце.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: farushko   
Дата:   05-12-18 19:13

Честита камера. Сигурен съм ,че ще ти е кеф да снимаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   05-12-18 19:24

Стиляне, точно за Влади става дума. Просто се е подвел, и сам си казва, че грешката е при него. Важното, е че новия собственик е взел буквално нова камера и може да си я ползва безгрижно.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: motif   
Дата:   05-12-18 20:49

Мерси на всички за доверието и приятелството....Обявата я пуснах ноември месец и мисля че от март до ноември до колкото смятам са 8 месеца...24 - 8 са 16 оставащи грубо колкото писах в обявата...Не съм ги смятал до ден...Относно кадрите....усъмних се в цифрата на последния кадър който направих към 3000 кадъра, защото не бях снимал толкова снимки. За това отворих първата снимка която бях заснел с апарата март месец и тя беше с номер над 2000 с точност 2006.Осъзнах, че съм написал в обявата прекалено много кадри и направих нова обява с 1000 кадъра, които според мен са реалните....,въпреки че и 3000 да бяха, си е абсолютно нова камера дори неразработена....Съжалявам, че съм подвел без да искам новият собственик и му желая хубави кадри и много да се радва на машинката, защото е страхотна....Поздрави :)



Публикацията е редактирана (05-12-18 22:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: motif   
Дата:   05-12-18 20:54

P.s...това с картите се получава като сложиш карта със снимки с определен номер и новия апарат продължава номерацията на кадрите от стар фотоапарат.Отделно апарата не е бил на витрина или в магазин когато съм го купувал, защото дойде направо от склада на вносителя...Няма как да са направени каквито и кадри с него....[shtrak]



Публикацията е редактирана (05-12-18 21:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   06-12-18 14:13

Сигурен съм, че Владо е коректен, ако имах проблем с тоя тъп критерий за бройката - щях да го повдигна като въпрос на място - единствено ме интересуваше гаранцията и за нея го питах изрично.

Сигурен съм, че е откровена грешка и не исках да се прави на проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: santuco   
Дата:   06-12-18 14:54

Е ти го повдигна на въпрос. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: DobriLight   
Дата:   23-01-19 11:29

Може ли да видим някоя снимка с EX3... :) Май има някаква разлика в IQ представянето с ХТ20.
Благодаря!



Публикацията е редактирана (23-01-19 11:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: io_bs   
Дата:   23-01-19 12:31

Еднакъв сензор и процесор - няма разлики... Единствено Х-Е3 има по-нов фърмуеър с подобрен автофокус.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: ombre   
Дата:   23-01-19 12:37

Добри така е както казва и io_bs.Е3 е страхотна камерка,която обаче няма подвижен екран,но има джойстик,което за мен е +,СПРЯМО 20-ката.В профила ми има снимки с е3 и 20-ката,но са пипнати и няма как да се добие представа,но ако мислиш за закупуване,то мисля,за парите си е перфектна камерка.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: Vanu   
Дата:   23-01-19 15:08

eye detection-а между T3 и E3, чувствителна ли е разликата в бързината и точността?

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: farushko   
Дата:   23-01-19 21:04

Който иска фокус по очи за момента си купува Сони. X-T3 е добре, но определено изостава от сонито, но пък има много други неща, които карат хората да предпочитат Фуджи пред Сони. И обратното естествено. Аз определено чакам да видя как ще се развие X-100 серията. Там има голям потенциал според мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: DobriLight   
Дата:   23-01-19 21:45

Благодаря!
На мен все ми се струва, че Е3 се справя по трудно с черните места и цветово е по остра, но може и да греша. Липсата на подвижен екран също е плюс за мен, както и наличието на джойстик.
Наистина ли няма фокус по очи?

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: 37th_frame   
Дата:   24-01-19 10:11

ето една, за такива черни места ли?
https://photo-forum.net/static/site_pics/2019-01/1548317415_FXE33917_PRINT_2_small.jpg



Има фокус по очи, но според горните мнения на сонито работило по-добре, аз снимам децата в домашно студио и го пробвах това с очите и нямам оплаквания. До скоро правех същото с ръчно фокусни обективи, така че аз претенции не мога да имам



Публикацията е редактирана (24-01-19 10:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Fuji x-e3
Автор: DobriLight   
Дата:   24-01-19 13:25

Благодаря 37frame, може ли да видя още някоя твоя галерия с ХЕ3?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »