Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Photoshop
Автор: s_l   
Дата:   17-11-18 09:27

Здравейте!
Някой поработил на новия "Photoshop" има ли да сподели впечатления? Има ли "бъгове", трябва ли наистина да пазим стария (както предлага инсталацията)? Wacom драйвера?Въобще, ще ми е от полза да знам преди да се сблъскам лично, предполагам може да има и други интересуващи се..
Става дума за CC 2018 15 November
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: sirkhann   
Дата:   17-11-18 10:13

На мен "инсталацията" нищо не ми предложи. Директно си дойде от облака и не съм видял проблеми. Имаше тема за такива, обаче. Имаше и доста новости...

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: compur   
Дата:   17-11-18 11:32

И при мен всичко си е "ток и жица"

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: tonyboy79   
Дата:   19-11-18 11:00

За сега работи добре. Не съм забелязал драми някакви. Има нов контент ауеър инструмент.
След големият ъпдейт пуснаха още един за чистене на бъгове... иии наистина ги изчистиха бързите клавиши спряха да работят. :D
Спокойно си инсталирай CC 2019 ама без последният ъпдейт. Така или иначе ако нещо не ти работи винаги можеш да се върнеш към по-стара версия.

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: cTpaHHo   
Дата:   19-11-18 13:34

Има бъгове, не ми се изброява, има подробни описания вече в нета.
Непрекъснато се правят нови пачове за да се закърпят неточностите.
Бъговете се проявяват най-неочаквано и са доста разностранни.

Товари доста повече графичната/видео картата и с-мата като цяло.
Разбира се, зависи и машината ви каква е.
Ползвам го от около 30ина дни, радват ме някои от новостите, но понякога заради повтаряемост в бъговете си пренасям обработката в предишната версия.



Публикацията е редактирана (19-11-18 13:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: lamerko   
Дата:   19-11-18 13:41

Ако товари повече графичната карта - това сякаш е добра новина :)

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: TishoZZ   
Дата:   20-11-18 22:45

Грижа за възрастни и болни хора в специализиран дом за стари хора http://abendrot.bg/, в близост до София. Домът е разположен в полите на Стара планина с чист въздух и постоянно медицинско наблюдение. Възможност за настаняване на хора с Алцхаймер или дементно болни, както и за инвалидизирани възрастни. Специална грижа и внимание и допълнителни услуги с лекари - специалисти по избор.

Богат избор на дивани на добри цени в Mebeliyanev.com - фирма производител. Възможности за поръчка на дивани цени от Mebeliyanev.com с различни размери, както и с различни видове дамаски. Богат избор от 450 вида дамаски в каталога. Многообразие от варианти за ъглов диван или разтегателен фотьойл. Удобна мека мебел, избор според пространството и цвета на ниска цена.



Публикацията е редактирана (17-03-22 16:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: s_l   
Дата:   21-11-18 09:18

Ясно, ще трябва да се пази и старата инсталация. Общо взето точно това не исках..

Отговори на това съобщение
 Re: Photoshop
Автор: quazimodo   
Дата:   21-11-18 09:32

Точно по тази причина, аз просто бих останал на старата инсталация за още да речем няколко месеца. Ако бъговете се ремонтират както при Уиндоус... д@@е да ви е яко[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »