Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Питане за Canon EOS 70D
Автор: _ognian_   
Дата:   13-11-18 00:29

Здравейте, спрял съм се на апарат Canon EOS 70D с китов обектив EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM. Апаратът е на около 41 000 кадъра. Понеже не съм запознат - кажете ми това много ли е или има още живот в този апарат. Благодаря!

Цената от Ebay e около 580 Euro (комплекта) - мисля , че е добра но приемам и мнение дали е OK като цена!

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: quazimodo   
Дата:   13-11-18 08:52

Ако не си сватбар, ще се пенсионираш с този апарат преди да скапеш затвора от снимане. На теория, живот около 100 000 кадъра. Преди години, на 40Д, при тази бройка на кадрите (40 000), започваше да се лигави спусковия бутон. Дано при новите са го пооправили. Успех в пазаруването[beer]!

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: cubanos   
Дата:   13-11-18 10:49

Мен ми се струват много тези пари, мисля, че за тези и 6д може да намериш..Бях с такъв апарат но "загина" от вода. От Зентекс ми казаха, че това са най проблемните апарати , доста често идвали за ремонти.Аз лично нямах проблеми с него :Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: IShoot4Fun   
Дата:   13-11-18 17:34

Сензорът на Canon 70D e с ниска динамика, и не се представя добре при напъване на плъзгачите, т. е. в случаите, когато е необходимо да се извади детайл от тъмните области на кадъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: rossen76   
Дата:   17-11-18 10:53

аЗ ИМАМ КАНОН 70 Д - СМЯТАМ ЧЕ АВТОФОКУСНАТА СИСТЕМА НЕ НАПРАВЕНА МНОГО ДОБРЕ , ФОКУСА ТУЕ В ЦЕНТЪРА ТУ МАЛКО НАЗАДЕ, РАЗЛИЧНО КАТО ИМАМ ПРЕДВИД С РАЗЛИЧНИ ОБЕКТИВИ .дРУГОТО КОЕТО МИ НАПРАВИ ВПЕЧЕТЛЕНИЕ Е ЧЕ МНОГО ЧЕСТО БЕЛИТЕ ДРЕХИ ИЗГАРЯТ ТОВА МИСЛЯ ЧЕ НЕЩО СВЪРЗАНО С МЕРЕНЕТО.иМАМ НИКОН ПРИ КОИТО ГО НЯМА ТОЗИ ПРОБЛЕМ С БЛЕСВАНЕТО НА ДРЕХИТЕ.кАТО ЦЯЛО МОЖЕ БИ 6 Д Е ПО УДАЧЕН ВАРИЯНТ НО И ОБЕКТИВИТЕ СА МУ МАЛКО ПО СКЪПИ

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: lamerko   
Дата:   17-11-18 15:44

http://www.shumen.org/upload/caps.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Питане за Canon EOS 70D
Автор: TishoZZ   
Дата:   20-11-18 22:51

Специализирана фирма за отпушване на канали в град София, работеща всекидневно. Разрешаване на всякакви проблеми с канализацията бързо и ефективно. Съвременно оборудване и възможност за машинно отпушване и отпушване на канали под налягане. Работа в битови и строителни условия на ниски цени с възможност за абонамент.



Публикацията е редактирана (08-04-19 11:38)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »