Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ДОБРОВОЛЕЦ?
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   29-10-18 23:40

Здравейте!
Търси се фотограф от София с оборудвано място или студио за няколко снимки на макети за участие в едно
ДОБРОВОЛЧЕСКО НАЧИНАНИЕ.
Става въпрос за няколко качествени снимки на макети, направени с подходящо осветление. Макетите се намират във ВИАС и могат да бъдат превозени до посочено от вас място.
Снимките са част от инициативата за издигане на паметник на железния генерал Павел Христов в центъра на родното му Етрополе. По проекта се работи изцяло доброволчески, а дейността не е обвързана с партии.
Преди година бях потърсен от организатора на това родолюбиво начинание и се включих в един от неговите проекти. Бяха използвани мои снимки. Аз обаче съм само любител фотограф и не разполагам с необходимото оборудване. Затова пък всеки желаещ и разполагащ с техника, може да допринесе за това, отделяйки половин час от времето си.
Моля, ако имате желание за участие, напишете коментар в темата във FB, която съм отворил. Човекът, който движи проекта, я следи и ще се свърже с вас за повече детайли.

https://www.facebook.com/groups/greelance.bg/permalink/1893886750648146/



Отговори на това съобщение
 Re: ДОБРОВОЛЕЦ?
Автор: asahi   
Дата:   30-10-18 17:03

Ей го генерала

Срещу ВИАС има фото. Занесете там макетите, обяснете на собственика ситуацията и се надявайте на благоприятен изход.

Отговори на това съобщение
 Re: ДОБРОВОЛЕЦ?
Автор: MauMyHa   
Дата:   30-10-18 18:01

Дай ще го снимам... Само дето съм зле с билетчетата за градският[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ДОБРОВОЛЕЦ?
Автор: quazimodo   
Дата:   30-10-18 18:53

MauMyHa написа:

> Дай ще го снимам... Само дето съм
> зле с билетчетата за
> градският[smilie5]

Васи, земи си такси тогава[smilie18]

P.S. Покажете примерна "качествена снимка", за да могат евентуалните желаещи да преценят своите възможности. Аз например, имам фотоапарат и две светкавици с чадъри, които спокойно мога да телепортирам до ВИАС, но нямам понятие какво трябва да представлява подобна снимка[smilie11]



Публикацията е редактирана (31-10-18 06:22)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »