Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Samsung NX 1000
Автор: BearSm   
Дата:   15-10-18 14:27

Здравейте, от скоро се здобих с въпрсониия фото апарат и ме интересува имали смисъл да пробвам слагам друг тип обектив, примерно М42 или тези фото апарати не работят добре с "чужди" обективи.

Извинявайте за можеби глупавия въпрос, но далеч не съм на ти с тези неща и съм далеч от прохождането по-скоро лазя :)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: SaS   
Дата:   15-10-18 14:49

Здравейте,

предполагам че някой ще ви отговори и по-подробно, но ще използвам да ви кажа, че от 1 до 4 ноември се провежда традиционния Фото Форум Фест, където се събират доста хора и може практично да изпитате или научите много подобни отговори на въпроси.

Поздрави

https://photo-forum.net/fffest

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   15-10-18 14:51

Аз подарявам такъв преходник, но за обективи на PK байонет.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: rimohit   
Дата:   15-10-18 16:16

Смисъл има. Могат да се използват ръчни обективи . Недостатъка е , че като натиснете бутона ОК картината на дисплея ви се увеличава , като показва само централната зона .

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   15-10-18 17:28

Не е от най-оптимизираните безогледалки, но може да закачиш почти всеки обектив от по-голяма камера ( с подходящ преходник)

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: BearSm   
Дата:   15-10-18 21:18

Добре, но до колкото разгледах и съм запознат за тези апарати няма преходници с чип и не възнаква ли проблем с фокоса и също така някаде мернах, че имам някакъв проблем с неразпознаване на обективи

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung NX 1000
Автор: Admin   
Дата:   16-10-18 00:48

BearSm написа:

> Добре, но до колкото разгледах и
> съм запознат за тези апарати няма
> преходници с чип и не възнаква ли
> проблем с фокоса и също така
> някаде мернах, че имам някакъв
> проблем с неразпознаване на
> обективи


Здравейте BearSm,

бихме искали да ви обърнем внимание, че държим на правописа във Фото Форум и ще сме принудени да ви заличим публикациите ако продължават да имат толкова много грешки.
Благодарим за разбирането!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »