Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Работа като фотограф в Англия
Автор: Mytronix   
Дата:   13-10-18 20:32

Здравейте колеги. Казвам се Павлин на 29 години. След около месец заминавам да живея в Англия по точно в Питърбъро. В България работих като Еколог в община Свищов и това естествено не беше достатъчно да свързвам двата края ... Българска му работа... учиш сто година бакалавър после магистър и накрая взимаш колкото чистач ... Сбъркана система!!! ... затова и се махам ... Та през годините работейки като Еколог развих хобито си (фотографията) заснемайки не малък брой събития сватби, кръщенета, модна фотография, сток (общо взето всичко от което можех да изкарвам допълнителен доход), но дори и така не съм удовлетворен от парите които изкарвам в пустата родина [smilie11]. Та стана време стягам куфарите. Въпроса ми е може ли да ми дадете насоки как там да започна да снимам събития. Имам доста голям брой снимки за реклама . Мога да си направя уеб сайт. До колкото знам там има сайтове с рейтинг и съответно повече рейтинг по-скъпи снимки. Ше съм благодарен на всякакви съвети. За начало естествено ще работя различна работа и съм наясно, че ще иска много време и усилия да се наложа. Та, ако някой има съвет идея или каквото и да е ще съм много благодарен [beer]. [smilie21] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа като фотограф в Англия
Автор: kvakioh   
Дата:   14-10-18 09:06

Тежко, сложно и премного и силна конкуренция. Това като за начало и по-сложно става с времето.
Познавам някои снимащи там, доста е трудно. Но веднъж поствена основа стабилна, става интересно и може да се докарват някакви прилични пари като странично.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа като фотограф в Англия
Автор: boni   
Дата:   14-10-18 20:07

В момента е много трудно да пробиеш там. Има силна конкуренция и доста ниски цени. В доста случаи по-ниски от тея в БГ. Моят съвет е да се запишеш на няколко уъркшопа на местни знаменитости във фоторгафията, да опиташ да създадеш връзки и да пробваш като втори фотограф като начало.

Отговори на това съобщение
 Re: Работа като фотограф в Англия
Автор: imitev   
Дата:   14-10-18 20:23


Или ако те вълнуват предимно пари и то веднага - просто си намери работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Работа като фотограф в Англия
Автор: Mytronix   
Дата:   14-10-18 21:30

Аз работа съм си намерил от сега и ще започна веднага. Просто ми харесва да снимам.[smitten] За начало се надявам пак като страничен доход да закачам по някой евент. В крайна сметка, ако не потръгне ще го карам само на сток и ще снимам за кеф [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Работа като фотограф в Англия
Автор: burningice   
Дата:   14-10-18 21:55

Tам има много сток за снимане, не е змейщина и мутробарок като тук.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »