Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Възстановяване на изтрита карта?
Автор: djfroggy   
Дата:   12-10-18 21:47

Здравейте, знам, че подобна тема вече е разисквана, но очевидно вече има промени в софтуера оттогава. Първият проблем, който срещнах е, че програмата искаше да ми възстанови само jpg. но не и raw и видео. Другият проблем е с друга програма. След два часа сканиране не желае нищо да възстанови преди да им платя. Другият софтуер пък иска да ми възстанови само 500 мб без плащане. Има ли безплатна, проверена в скоро време програма, която възстановява и роу, и видео. Картата ми е 128 гб.

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: burningice   
Дата:   12-10-18 21:49

EaseUs

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: djfroggy   
Дата:   12-10-18 23:34

Досега си играх с нея, не ми позволява повече от 10 гб. Явно всички са се прецакали вече. В темата от 2015 г. всички работят безлимитно :-).

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: djfroggy   
Дата:   13-10-18 08:02

След цяла нощ занимавка- официално ви казвам - нито една програма вече не работи безплатно! Край! Recuva, Spellar.... не става!

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: oswald   
Дата:   13-10-18 10:11

От EaseUS Download Center в Data Recovery Wizard иска пари, не е фри хич...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: MARLOV   
Дата:   13-10-18 10:51

https://drive.google.com/open?id=0BzKSuiWuiUPbYnc0ZnVRTkM0YUU

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: svetozar_stefanov   
Дата:   13-10-18 11:25

EaseUS Data Recovery Wizard си я инсталирах преди седмица.Кракнах си я успеш и работи на 100%
Възстанови ми 1 тб диск без никакви загуби.Отне ми обаче 5 дни цялата процедура.

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: Fifata   
Дата:   13-10-18 12:25

Аз не мога да разбера, ако ти е толкова на зор да ги възстановиш файловете, защо не си платиш?

Ако не са толкова ценни просто ги изтрии и давай пак наново.
Искам да подчертая, че не се заяждам, просто ми е странно как може да се дават хиляди левове за техника и да не иска някой да даде 10$ за софтуер примерно и то което ще му свърши работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: Fifata   
Дата:   13-10-18 12:29

На мен като ми се счупи картата Sandisk със снимки от една сватба и трябваше да вадя файловете. От Sandisk централата ми искаха близо 300евро да ми възстановят информациата от карта. Като нямаш избор, плащаш и това е.

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: Джъмбо   
Дата:   13-10-18 13:54

това със сандиск?!!?!? със всяка карто напоследък която съм взел ми дават код за софтуер..
раздадох ги на колеги та нямам никакъв в момента... щото не ми се е налагало да въстановявам..

питай някой познат или просто се разходи и купи една карта (от по-висок клас) така хем ще имаш карта, хем софт за 1 година

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: Nedyalkov   
Дата:   14-10-18 16:06

Потърси " R-Studio. " Няма да съжаляваш... !


Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: sirkhann   
Дата:   14-10-18 17:33

Под Linux има един тон инструменти за целта. За бозата съм ползвал TestDisk 7.0 - безплатна и много мощна програма. Работи в текстов режим, та може да има нужда от малко четене.

Отговори на това съобщение
 Re: Възстановяване на изтрита карта?
Автор: djfroggy   
Дата:   17-10-18 00:47

Здравейте отново, искам да ви благодаря за помоща. Особено на MARLOV [beer] . Втори дийп скан си направих с recuva, но за да не иска пари си намерих миналогодишна версия и сработи!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »