Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   12-09-18 21:28

Епъл обявяват сега новите айфони.....

Така като гледам това са около 1/3 от фото апаратите. [smilie18]

Да похортуваме за течната ретина (liquid retina)....

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   12-09-18 21:35

Направили са по-добро боке :-)

https://www.engadget.com/2018/09/12/iphone-xs-camera-depth-field-f-stop-apple/

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: marves   
Дата:   12-09-18 21:35

ТУК в реално време описват новинките.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: sohk   
Дата:   12-09-18 21:36

Или за DOF+Bokeh по избор ... Няма Сонита, няма Никони, няма Канони, най са ми Айфони.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: marves   
Дата:   12-09-18 21:40

https://www.youtube.com/watch?v=klk61zFItcQ


На живо

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   12-09-18 21:40

Тече в момента представянето. Има в тубата много канали....

3 модела Xs, Xs Max и Xr.

Xs имат две задни камери - широка и нормална...

ПП на 28-ми Септември в БГ!



Публикацията е редактирана (12-09-18 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: marves   
Дата:   12-09-18 21:49

мен ми беше смешно представянето, какви гръмки изказвания [smilie5]

Пуснете си представянето на първия Iphone от Стив Джобс - ей така се продава.

https://www.youtube.com/watch?v=MnrJzXM7a6o




Публикацията е редактирана (12-09-18 21:50)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   12-09-18 21:50

Още моят Зенфон Селфи има настройващ се дефокус. Както ти се иска така си го правиш, с подходящата светлина резултатите са доста добри.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   12-09-18 21:59

Тука има обобщено за камерите

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: hotsnail   
Дата:   12-09-18 22:09

качиха новите страници

https://www.apple.com/iphone-xr/


https://www.apple.com/iphone-xs/


сравнение



Публикацията е редактирана (12-09-18 22:28)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   12-09-18 22:36

Дреме ми... ш си карам със SE-то още 3 години [smilie21]

Най-мноо да си взема часовника [smilie5] ... вече имам слушалките [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: kvakioh   
Дата:   12-09-18 22:50

Скъпи нови играчки, прескъпи. Все още продължава лукс вълната, имаше преди време спад към масовките с 5с, SE...
И аз съм доволен от SE, тъкмо аксесоарите му станаха евтини-калъф с вградена батерия и памет е 70лв вместо началните 220. Слушалките жични и оригинални са 17-20лв, вместо преди година 60-70.
Камерите са си с бавно развитие на телефоните, ако ще и 20 наведнъж да сложат. Leica протоколчето и подписите на 2-3 спеца не значи нищо при една друга марка.
Батериите да се подобрят, в пъти по-важно е смарттелефон да държи 3 дни, вместо да усложняват и без това ограничените камери...

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   12-09-18 23:37

Новият тапет


Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: lamerko   
Дата:   12-09-18 23:44

Хах... аз все още съм си с Галакси С3-ката, дето май вече гони 7-ма година. Ама докато работи - няма да взимам нов :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: nyamago   
Дата:   13-09-18 00:12

При всички корпоративни глупости и залитания в последните години, не може да им се отрече наследеното от Стив Джобс (и все още работещо) майсторство да зарибяват фенове и да поддържат лоялността им с емоционални стимули. За това - шапки долу! [cool]

Това, обаче е невъзможно да се практикува с калпави продукти - трябва поне да са читави, на средно или малко над средното ниво. И за това полагат достатъчно грижи, нямат трагично скапани изделия, всичко им е 'ОК' и нагоре. Не е върха, но с религиозните подходи става 'върха' - и отгоре [smilie3].

Жалко,че не пълнят гушите на операторите с щедри отстъпки, та няма приемливи субсидии (т.е. 'безплатни' телефони с абонамента) - иначе като нищо щях да изневеря на Андроид-а и да им дам шанс [smilie8] Поне съм им дал шанс на акциите и засега не ме издънват - поради което им желая още по-големи успехи!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 02:37

Имам SE и 6S. Фен съм голям на SE-то като удобство, функционалност и дизайн. Според мен е грешка втората сим карта (пък било и тя е-) и това, че зарязаха по-малкия размер и дизай тип SE. Новите айфони никак не ми харесват, приличат ми на китайски реплики като концепция, но това си е мое мнение !
Като човек пробвал всякакви ОС, без да имам познания по програмиране, говоря като прост юзър, ios най-много ми пасва.И във връзка със съседната тема за мониторите, заплюх си ретинов аймак 27 цола, това ще ми е следващият компютър :)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: TPECHAT   
Дата:   13-09-18 08:14

Поне цените са добри :-)

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   13-09-18 09:06

... и ги има на всеки ъгъл.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 09:12

Бе който адекватен човек един път е пипнАл айфон, после не му се занимава с андроидските тъпни. Нали имам и Note 8, смешен телефон, в сравнение със вече поостарелия ми 6S+. И това е предпоследен флагман.

Хубаво че ще има вече двусимов айфон, че да се оттърва да не мъкна и това недоразумение...

Адаш, те айфон го измислиха тоя дизайн, и въобще всички яки телефонни дизайни. Азиатчетата само преписват. Достатъчно е да сравниш поставиш един хуявей до моделния ред на айфон, за да видиш този път от кой айфон са копирали.. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Sassho   
Дата:   13-09-18 09:32

@georgioiv - звучи като който веднъж е карал Уазка , на друга кола няма да се качи.......и е истина [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: Synthy   
Дата:   13-09-18 09:39

Когато сравнявате айфон с андроид, редно е да се сравни с нексус (android one в момента) или пиксел (до която версия стигнаха), а не с ху..вей, самсунг, асус или някоя друга измишльотина.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 09:51

@georgioiv - звучи като който веднъж е карал Уазка , на друга кола няма да се качи.......и е истина [smilie5]

По-скоро - на Мерседес. Да си спомним кой измисли модерния телефон и диктува всичко в този бизнес. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: asahi   
Дата:   13-09-18 10:33

Какво ме интересува кой го е измислил? Нали вече си е продал измислицата? Сега я продават всички. Мой е изборът чия измислица ще купя или зарежа.

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: georgioiv   
Дата:   13-09-18 10:40

Е да, всеки е свободен да си купува каквато си иска измислица [smile]

Просто тук си говорим за най-доброто [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: iPhone Xs & XR
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   13-09-18 10:49

Измислицата е важно да работи добре, и да не я рестартираш на всеки 30 мин. Айфоните си никога не съм ги рестартирал.
С андроидите ми беше писнало- купуваш премиум телефон за маса пари и след година вече е яко затлачен от все по-големите ъпдейти на приложенията. След година и половина се оказва, че вече не поддържат ъпдейт на ОС ти за твоя модел (щото на година и половина вече бил стар модел!!), след две години, освен да го подариш на лапетата да си играят на тетрис, за нищо друго не става. Е хората си имат 5-6 годишни айфони 5 и си бачкат и поддръжка си имат и ъпдейтите им-ъпдейти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »