Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Обяви без произход в базара ?
Автор: solar_sea   
Дата:   27-08-18 10:57

Има разни такива, дето като питаш продавачите от къде са и имат ли документи следва мълчание.

Не искам да си купувам крадена техника, има ли какво да се направи по въпроса ?

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: penco   
Дата:   27-08-18 11:07

Купува се от магазина...

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   27-08-18 17:58

Може да не е крадена, просто да е 3-та ръка. Аз от всичко което съм имал, само един апарат имам с документи, щото все купувам втора или кой знае каква ръка техника. По-скоро го е страх, че като заради документите ще искаш да сваляш от цената.

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: guciguci   
Дата:   27-08-18 18:11

Скоро имаше една обява за Sony RX1 на 1500 лева,като в магазина излизаше 6500. Чудно ми стана причината да се продава на тази цена и попитах продавача. И аз не обичам този въпрос,защото е тъп,но тук има смисъл. Отговор не получих. Няма как. Иначе за документите и аз мисля,че не е възможно да ги има,защото техниката,която се продава тук е 3-та,че и 4-та ръка.

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: marves   
Дата:   27-08-18 18:27

RX1 май имаше някаква промоция-разчистване в Сони център, ако не се лъжа 1000лв беше някъде, вероятно 1-2 бройки.

На запад също има страшни промоции за няколко минути до един час, който намаже. Безплатни обективи висок клас към комплекти и т.н.
Отделно, на запад много много не обичат да си предоставят личните данни и 90% от техниката, дори и чисто нова, при препродажба е "без документи/загубил съм ги някъде/преместих се и ги забравих".
Също така фирмената политика на доста магазини на запад не позволяват прехвърляне на гаранция на друго име.

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: Photonew   
Дата:   28-08-18 12:50

marves, тези промоции в чужбина само във физически магазини ли ги правят или могат да се видят и онлайн ? Ако да, би ли изпратил линкове към такива магазини ?

Отговори на това съобщение
 Re: Обяви без произход в базара ?
Автор: qavkata   
Дата:   28-08-18 19:24

Аз имам приятел в USA, който има магазин за техника втора ръка и редовно ми праща апарати и в повечето случаи са без документи. Като им се нарадвам ги препродавам...но не са крадени

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »