Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Моля за помощ ...
Автор: dinanski   
Дата:   16-08-18 03:03

Здравейте колеги ! Заснех сватба всичко беше ток и жица докато не отворих файловете днес ... таааа аудиото при силната музика пръщиии ..... забравих да си намаля микрофона имам настройки на камерата ... тааа въпроса ми е има ли някакъв начин да си изчистя звука на клиповете ..

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ ...
Автор: illuminations   
Дата:   16-08-18 08:57

това не е ли "подобно" на това да имаш "изгоряла снимка"?
- сигнала минава нивото на записване, и освен да го намалиш и да вкараш "шум", май друго не остава... [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ ...
Автор: dinanski   
Дата:   17-08-18 16:11

Up ??

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ ...
Автор: darkfame   
Дата:   17-08-18 16:30

Здравей!
Чисто аматьорски беше моето, но ще споделя опита ми:
Бях записал на видеокасета (VHS) едно семейно парти, което после в модерните години го прехвърлих на DVD. На места от силната музика имаше проблеми с качеството на звука - сякаш пращи или някъде жиците зават на късо.

Понеже знам каква музика беше пускана, я намерих на цифрово и я добавих като фон напасвайки да няма разминавания в мелодиите. Оригиналният звук го намалих малко и се получи доста сполучливо, като пращенето почти изчезна. Понеже не бе професионелно занимание, поне за мен ми се стори добро.

Поздрав!

Отговори на това съобщение
 Re: Моля за помощ ...
Автор: mitpis   
Дата:   17-08-18 17:58

Има програми като Audacity, които служат за редакция на аудио, можеш да изрежеш честотния спектър, където е пращенето, но не знам при тебе дали ще свършат работа.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »