Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Микрофон за Екшън камера
Автор: JohnyWalker   
Дата:   25-06-18 10:47

Здравейте,

имам Xiaomi 4K+ action camera, купих ѝ 2 адаптор кабела (USB-C към stereo Jack) единия не тръгна и купих оригинален, който също не тръгва.
Ползвам микрофон BEHRINGER XM1800S, който на телефон/РС си работи, но на камерата не става.
Камерата е с последен фирмуер и щом сложа отметката на Ext. mic. се чува само лек брум и до там.

Някакви идеи къде да търся проблема?


Отговори на това съобщение
 Re: Микрофон за Екшън камера
Автор: stoyanvakarelov   
Дата:   25-06-18 12:32

Имах подобен проблем, само че с ЕСДЖЕЙ КАМ - бях купил даже оригинален микрофон, който трябваше да работи, купих и аз обръщач ЮСБ към 3.5мм, пробвах с друг микрофон, нищо не стана, казаха ми да ъпдейтна фърмуеър, направих го, нищо не стана, изпратиха ми друг микрофон, нямаше разлика. Накрая им върнах микрофоните, те ми върнаха парите, излиза, че проблемът е бил в самата камера. От тогава не съм проверявал дали е излязъл фърмуеър ъпдейт, но така или иначе се откамах от външен микрофон за тая играчка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »