Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Свързване на два монитора
Автор: IshootPeople   
Дата:   14-05-18 11:00

Здравейте имам питане как да свържа два монитора към лаптопа ?Проблемите са 2 единият е ,че съм с мак и имам само thunderbolt и USB портове.Другият проблем е ,че мониторите са различен клас единият който ми е основният е Dell и само него си го вързвам през минидисплей порта .Той като портове има дисплей порт и VGA .Другият е няква стара барака който има само един порт DVI .Пробвах да взема един преходник от thunderbolt към VGA DVI HDMI и да ги вържа ,но преходика явно може да предава само на един от портовете .Да ме посъветвате има ли някакъв начин друг ?

Отговори на това съобщение
 Re: Свързване на два монитора
Автор: SteliyanStoyanov   
Дата:   14-05-18 11:20

С това дали няма да стане?


Отговори на това съобщение
 Re: Свързване на два монитора
Автор: mihajlov2   
Дата:   14-05-18 11:29

Аз вързах към лаптоп HP Pavilion два монитора. Единия през порт за монитор - DVI, втория - от USB-C порт на лаптопа - през преходник USB-C - към Display Port на втория монитор.

Забележка - не на всички модели лаптопи USB-C портовете позволяват такава гимнастика.IshootPeople написа:

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »