Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Бронз!
Автор: ВХД   
Дата:   18-04-18 22:25

Признавам, че вече не съм много активен в сайта... Най-вероятно тази тема е обсъждана. Но съм пропуснал изглежда.
Адски много ми липсва "бронза" в гласуването! Извинявам се, ако досаждам, но си го искам!!!
Ако и да е късно да давам мнение...

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: мара   
Дата:   18-04-18 22:27

и на мен ми липсва...все пак има снимки, които заслужават барем една точка...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: шдфдшд   
Дата:   18-04-18 23:01

и на мен ми липсва...

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: sauron69   
Дата:   18-04-18 23:16

И на мен [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: denkich   
Дата:   18-04-18 23:40

Тенекията за "к'ъв" ти е?

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: ceco   
Дата:   19-04-18 02:40

@ denkich - Напротив, тенекията си я има и сега: бутонът ВИЖ АВТОРА, което в прав текст означава "Гласувай с 0 точки".

Причината да не съм пуснал и аз подобна тема до сега е, че когато махнаха "бронза" (или "1 точка"), админите го обясниха като временна мярка, а не че са се отказали изцяло от тази оценка. То има приказка, че от 'временното' по-постоянно няма, но и не е логично да остане тази куца система за оценяване - да имаш "злато" и "сребро", но не и "бронз"!?! Някъде на друго място да сте видяли такава система? Или тук е пълно с гении, които са си повярвали, че всичко, което качат, може да се оцени само със злато и с нищо друго!??

Значи това, че можеш да оцениш някой "шедьовър" с 0 точки на никого не пречи, обаче да го оцениш с 1 точка вече е проблем! Къде е проблемът - че точката е твърде малко, или че за разлика от "0 точки /ВИЖ АВТОРА" веднага оства следи върху рейтинга, и оттам авторът би могъл да познае кой я е дал ... особено пък, ако е придружена и от неласкав коментар! Добре, и какво от това, срам ли ви е? За някои май ФФ се е превърнал в много силна школа ... по лицемерие! [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: CDman   
Дата:   19-04-18 08:55


https://bg-maistor.com/images/stories/virtuemart/product/viega-3334-bronze-holendar-nipel-bg-maistor
[smilie24] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: nyamago   
Дата:   19-04-18 09:18

А какво ако се махне златото? Да има бронз - и за публиката изборът да е между 1 и 2 - а 4 да се дава от куриращите месечни редактори (примерно; може и друг критерий за изключителност да се потърси). Че станаха доста много олимпийските и световни шампиони с повече златни медали, отколкото монетният двор може да изкове [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: philip   
Дата:   19-04-18 09:26

Решението е просто: двоична с-ма само с "ДА" и "НЕ" и въобще не е нужно да знаете автора, докато снимката е в анонимност!


Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: mihalo   
Дата:   21-04-18 02:49

Мнооого.. прекрасни кадри със сигурност съм пропуснал да видя! (А, вие?) И, какви да са им точките на тях?


Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: Beijing   
Дата:   21-04-18 07:17

Като се замисля, цялата тази медализация, не ми се вързва!
Ако зависи от мен(ама не зависи), бих сложил точки от 1 до 10! Защото една снимка не е само злато, сребро, бронз и нищо. Има снимки, които и бронз не заслужават(това все-пак е медал), но пък не са и пълна нула!
"Виж Автора" е другата глупотевина! Сигурен съм, че не малка част от участниците имат и втори профил. От единият гледат автора, а от другия, ако искат, гласуват! За мен нещата са: или оценяваш или не! Темата е дълга!
За тези снимки, които пък за никакъв чеп за зеле не стават, да има минусче, и на петото или десетото, въобще да изчезват от системата за гласуване! Бактисах да прехвърлям страници със снимки, докато видя нещо интересно! Говоря за "Нови Предложения". Пуснал си човека снимка, защото си я обича и му харесва, но като му бъде изстрита, ще му светне лампичката, да не пуска такива! И, или ще се постарае повече, ако иска да е участник, или просто да се отказва.
А пък, ако все пак трябва да има нещо като "медализация", бих сложил "Любител" с повече от 100 точки, "Любител Ентусиаст" с повече от 300 точки, и "Професионалист" с повече от 500 точки!
И т.н. и т.н.!!!
Аз си имам собствена система за оценяване на личните си снимки! До тук съм си сложил една тройка и 3-4 ъхъ тройки, ама не баш! Другото е за спомен от новобранството, ако въобще прескоча този левъл [smilie9]
С две думи, лично моето мнение е, че в момента, оценяването не представя истинските качества и достойнства на снимките!
Това от мен![shtrak]
P.S. Цифрите са само да покажат идеята, а не, че точно такива трябва да бъдат.
[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: vladod   
Дата:   21-04-18 09:53

Щом ще предлагаме - аз предлагам да се премахнат Б-точките [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: vladis   
Дата:   21-04-18 10:24

Стига с тия цветни метали.
Едно бутонче с "!" или "+" и цъкаш, колкото решиш, че се полага на автора. Така няма да има по 50 реда от същите под всяка снимка[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: nsirakov   
Дата:   26-04-18 00:32

Beijing написа:

>
> За тези снимки, които пък за
> никакъв чеп за зеле не стават, да
> има минусче, и на петото или
> десетото, въобще да изчезват от
> системата за гласуване!
> [beer]
>

Профил на Beijing Регистриран : 23.02.2017 07:54

10тина години преди да се регистрирате в този форум, това беше правено... резултатът - всеки слагаше минус на всичко, само и само да издрапа пад другия...

BTDT...ама по-добре не

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: burningice   
Дата:   26-04-18 07:36

Понякога ставаха големи разправии под снимките, ако някой дръзнеше да гласува с една точка. Бронза трябва да се анатемоса и да се изтрият всички гласувания с една точка.

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: denkich   
Дата:   26-04-18 07:41

Без злато и сребро... просто един бутон "Харесвам" е достатъчен... ако не харесваш не гласуваш и толкова. Така няма да има и "абе става, ама нещо и липсва" ... или е добра, или не е...



Публикацията е редактирана (26-04-18 07:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Бронз!
Автор: мара   
Дата:   26-04-18 15:11

ааа, колкото повече - толкова повече - пекинецът хубуу го е рекъл :)

а аз в скандалите нищо лошо не виждам!
а в избрано има такива недоразумения...и изобщо - нещата са си катастрофични...[smilie5]
щото некой смешник си е повярвал, а свитата отдолу му пее осанна...
фактът, че почти никой не вярва, че може БЕЗ групи, означава само едно - че почти никой НЕ МОЖЕ БЕЗ ГРУПИ :))))
стадо...

МТЧ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »