Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: Stef1   
Дата:   05-04-18 16:54

Здравейте! Основно обработвам в Lightroom и ако има нужда от по-сериозни корекции цъкам Edit-> Edit in Photoshop. След като приключа с обработката във Photoshop натискам CTRL+S и ме връща обратно във Lightroom. До днес. Сега вече не иска да ме връща в Lightroom след натискане на бутоните CTRL+S. Някой би ли ми казал как да оправя проблема? Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: MuHaTa123   
Дата:   05-04-18 22:46

Такива случаи рядко са дело на софтуерна грешка, а по-често на грешка или невнимателно действие на ЗАУ-то. Опитай се да си отговориш на въпроса - какво по-различно направих този път? Обикновенно ако не работи даден шорткът, пробвай със смяна на езика на писане.. възможно е случайно да си минал на нещо, различно от английски. Провери и в таблицата със преките пътища на PS дали правилно е зададена комбинацията.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: asahi   
Дата:   05-04-18 23:00

Caps Lock?

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: Konstantinov   
Дата:   05-04-18 23:49

restore point ,винаги ползвам в такива случаи и се оправя.

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: Stef1   
Дата:   06-04-18 11:57

Няма нищо общо в случая тъй нареченото ЗАУ. Правя едно и също и натискам едни и същи бутони. Най-вероятно дайнамик линка за препращане се чупи някъде..не знам точно. Сега ще опитам с тоя caps lock, ако ми е бил натиснат..знам ли Това с restore pointa може ли да ми се обясни по-подробно. Благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Lightroom + Photoshop и обратно. Проблем
Автор: chrisnoch   
Дата:   06-04-18 12:55

Не използвайте пиратски софтуер! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »