Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: Crocodile   
Дата:   25-03-18 23:41

От 28.03 ще има от 30% до 50% намаление на алито , кой какво мисли да си поръчва , давайте идеи !

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: hotsnail   
Дата:   26-03-18 00:14

Хмм за камерите има грипове (мейкето е с интервалометър), L-скоби, дори едни дървени малки грипове видях.. Светкавици и тригери на годокс. Чудя се за някое радио управление дали има супер компактно, гледах едно в тубата.....батерии има за някои модели камерки.

Аз май за грипче или L скоба ще гледам.

Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: Crocodile   
Дата:   26-03-18 00:32

Като намерите нещо интересно ..моля оставяйте линкове да гледаме и ние.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: hotsnail   
Дата:   26-03-18 02:11

L Скоба

дървена приставка

Meika AM9 грип с дистанционно и таймер

таймер и дистанционно

зарядно за FZ100

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: marves   
Дата:   26-03-18 06:55

В кръга на шегата [smilie5]
Може да бъде изпълнителен фотомодел.


Пазарувал съм допълнителни батерии и външни зарядни от Али-то, също и боклуци със специални намаления (безжична мишка за 1 долар с безплатна доставка, която още работи), сайта е с добра политика към клиента, ако нещо не пристигне или се забави над определения максимален срок можете да си върнете парите без обяснения. А какво ми идва на ум като "необходимост":

Поставка за слушалки

Доволен съм от тази микро безжична слушалка , когато искам да чуя нещо дискретно, звука е достатъчно добър за аудио книга или разговор, батерията не издържа много, но и не е най-комфортната джаджа за часове носене.

Имат хубави стативи на ZOMEI, много качествено изпълнение за цената си. Предлагат и други марки, нямам мнение за тях.

Имат качествени и евтини продукти за осветление.

Best Selling products може нещо да хване окото (цъкнете и на Hot Products).

В reddit има раздел за ловци на далаверки от сайта

Можете да се доверявате на потребителските ревюта на продуктите в сайта, дори препоръчвам задължително да разгледате по някое обективно мнение преди покупка.



Публикацията е редактирана (26-03-18 07:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: punkpixel   
Дата:   26-03-18 07:42

ПОследният път ме одрусаха на митницата за поръчка на обща стойност 50 eur. Бяха някакви дребни неща за колелото, платих още 30 кинта и се загуби далаверата от алиекспрес.



Публикацията е редактирана (26-03-18 07:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: darkymir   
Дата:   26-03-18 08:33

Само да вметна, че това т. нар. намаление ще по-скоро 3-5% на вече "намалени" стоки.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: stillen   
Дата:   26-03-18 08:34

Monitor Hood
Ако наистина ще е с намаление, че и китайците и те се научиха преди разпродажба да вдигат цените :)



Публикацията е редактирана (26-03-18 08:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: marves   
Дата:   26-03-18 10:22

Междувременно промоция само за днес в немския амазон:

SSony DSC-RX100 Mark IV ~1245лв

Sony ILCE7B (A7 Body Only) ~1075лв

А7-цата свърши като промоция, вече е на старата висока цена.



Публикацията е редактирана (26-03-18 15:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: Argo   
Дата:   26-03-18 10:45

Тъй като следя цените, намаление няма. Нещо което купих преди 2 месеца за 80, сега е 100 а с "намалението" пак е 80 [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: Fifata   
Дата:   26-03-18 10:50

Алиекспреса като цяло си е като нашите продавачи в България. Преди намаленията си вдигат цените и после пак ги свалят с промоцията. Едно и също, всяка година. Има само веднъж в годината дето правят яките промоции и то са за по 1-10 бройки по 1-10$, ама там шанса да купиш нещо е 1/100000 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: nimi   
Дата:   26-03-18 13:16

За Али-то има мобилна приставка към приложението която може да ви визуализира цената на конкретен продукт назад във времето. Поне да се ориентирате дали правят опит за измама в момента и дали си струва да чакате истинска промоция.

AliPrice е приставката. От мобилното приложение споделяте артикула към тази приставка и ви визуализира историята на цената на конкретния артикул в този продавач.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: hardcpz   
Дата:   28-03-18 09:05


https://photo-forum.net/static/forum/2019-03/esyt7284.JPG


https://thumbor.forbes.com/thumbor/1280x868/https%3A%2F%2Fblogs-images.forbes.com%2Fleeseymour%2Ffil



Публикацията е редактирана (22-03-19 11:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: hotsnail   
Дата:   29-03-18 01:02

Грипа за 3-то поколение А7-ци и А9 от 119 долара сега е 88....чудя му се ще трябва да се плаща ДДС може би.....

Л скобите са си пак по 17 долара т.е. файда няма

Зарядното от 10 го свалиха на 8 и си взех едно

Ама пък наскоро си купих резервно краче за Годокската светкавица. Счупих едно. От Дайнафос казаха, че на дали си струва ремонт....ама ето в алито ново краче 12 долара...

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: PhotoBo   
Дата:   29-03-18 02:23

Нямаше ли нещо за стоки до определена сума, че не се начислява ддс? Също нямаше ли нещо, че али-то пишат фактура до 50 паунда или подарък и се избягва ддс-то и митото при доставка? Нещо такова ми се върти в главата, но не помня. Някой да сподели ако знае...

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: asahi   
Дата:   29-03-18 10:12

Няма номер, който да не го знаят в митницата.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: nimi   
Дата:   29-03-18 10:39

@PhotoBo От Али-то рядко стигат до митница... стига да не пише мобилен телефон, таблет, лаптоп, фотоапарат или нещо подобно.
Не съм видял до сега на техен пакет да пише подарък. Никой няма да се върже на 10 палета с пакетчета и все за подаръци или мостри.

Стигне ли до митница asahi е съвсем прав.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: imitev   
Дата:   29-03-18 11:39


Е ако си купиш мобилен телефон - какво се очаква да пише?

Нали ако пощите го затрият загубите ще са за изпращача. Той да не е луд да се набутва...

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: lamerko   
Дата:   29-03-18 12:02

АliExpress е най-голямата платформа за ментета - лично създатела и публично си казва, че нямало нищо лошо в това. Има няколкоо причини да не използвам тази платформа:
- начин на плащане - кредитни карти или тяхното копие на ПейПал...

- толерират се откровенни фалшификации - не знам дуго място, където дълго време си същшествуват търговци, които не само представят фалшив продукт като оригинал (менте телефони, батерии, на практика всички карти памет от известни производители), но също така фалшифцират и техническите данни на ментетата. Пример: пускат фалшив телефон с четери ядрен процесор на 2ГХ и 4ГБ РАМ (наистина това се вижда в описанието), но реално излиза съвсем друг процесор - двуядрен, на по-ниска честота и само 1ГБ рам. Фалшификацията е възможна с врапър модул към ядрото...

- масови измами с описанието на продукта и съпътстващата застраховка - по описание таблет с Windows 8/10, лицензиран. Идва таблета, но ОС-а не е лицензиран... месец по-късно, след постоянно даване на невалидни (кракнати) серийни номера, се съгласяват да върнат малка част от сумата като компенсация ИЛИ цялата, НО след като им върнеш таблета. В КИТАЙ. За разните флашки, и други боклуци, които минават максималната стойност, при която директно връщат парите, няма да споменавам.

- при по-скъпи джаджи като някои телефони, пращат с някаква изопачена версия на DHL - доставката не е по-бърза, но като пристигне тук, в България, се поема от българският им филиал. Да освободиш пратка от митница пред DHL - не го препоръчвам на никой. Особено ако китаеца е писал "безплатна" доставка, а митничаря иска да ти сложи 20% ДДС върху същата, но тя не може да е безплатна :)

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: OIM   
Дата:   29-03-18 12:31

Те китайците отдавна го казаха - ''Искаме да завладеем света с евтина / менте / стока ''
Държавна политика


Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: MrPhoto   
Дата:   29-03-18 12:33

Точно по-горните причини никога не съм купувал нищо от алиекспрес и не възнамерявам да го правя! Направо ми е обидно, нещо като да пазарувам от Илиянци. То може и да не съм особено напред с материала, но и чак толкова изпаднал не съм.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: peter_m   
Дата:   29-03-18 12:45

Плюете по търговеца все едно някой Ви кара насила да купувате нещо от там.
Аз пазарувам от там и съм доволен.
Бай Иван никога нищо не е купил от там, но е недоволен ...

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: mugen   
Дата:   29-03-18 13:01

В Алиекспрес си има и качествени китайски стоки, има и ментета разбира се, зависи какво търси човек.
Аз досега никога съм нямал проблеми, единствено като недодастатък са бавните доставки понякога.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: imitev   
Дата:   29-03-18 14:51


Алиекспрес има добра политика в защита на купувача.

Отговори на това съобщение
 Re: Голямо намаление на АliExpress на 28.03
Автор: leo34   
Дата:   29-03-18 16:47

За дребни работи става.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »