Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: koomshiqta   
Дата:   04-03-18 20:30

Здравейте!

Не знам дали въпросът е бил поставян преди. Търсих подобна тема тук, но не открих, затова прощавайте, ако се повтаря.

Предстои ми да обновя най-сетне техническия арсенал и искам да разбера всички опции за закупуване на нова техника. Запознат съм с българските варианти и ми се иска да разбера чуждестранните алтернативи.

Дали има някои сред присъстващите тук, които да са доволни от услугите на конкретни сайтове, които правят примамливи отстъпки и продават на конкурентни цени и разбира се доброкачествени артикули? Няколко споделени линка биха ми били от огромна полза!

Благодаря ви предварително! :)


Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: lord_kik   
Дата:   04-03-18 20:53

Всяко нещо си има цена,но първо трябва да видиш от къде ще пазаруваш препоръчвам Германия и Англия,нова или втора употреба фактор е гаранцията и много важно е какъв ценови клас ще е техниката,защото ако е нещо скъпичко по-добре от тук,защото виж гаранцията международната гаранция е 1г. А тук 2,3 и т.н. По мои наблюдения офертите са повечето в Ибей, а там с гаранцията несъм никак наясно.Кача в Ибей мисля че е коректен продавач,но определено няма гаранция,но в някой случай е оправдано с разлика в цените над 1000лв.Сигма и Никон нямат проблем с международната гаранция с предоставена гаранционна карта и документ за покупката,а за други марки немога да кажа защото нямам наблюдения.



Публикацията е редактирана (04-03-18 20:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: ElBandido   
Дата:   04-03-18 21:28

аз съм изключително доволен от амазон.де , но съм купувал само обективи :) връщал съм съм оектив без никакъв проблем защото по невнимание поръчах за канон :)върнаха парите поръчах си наново правилния и сега го позвам с кеф, абе общо взето само тела не съм купувал от немския амазон купувал съм много неща синхрони светкавици на по ниски от тука цени :)

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: l.ivanov   
Дата:   04-03-18 23:52

https://www.fotokoch.de/

Изключително надежден сайт! Купувал съм 3 обектива, светкавица, фотоапарат и други неща. Всичко е било перфектно.


Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: MrPhoto   
Дата:   04-03-18 23:52

Аз пък от амазон съм изключително недоволен, не следят наличности, теглят, връщат, блокират, прецакват те в курсове по пет пъти и изобщо не те информират, докато не питаш какво става. После започват едни извинения, обещания за компенсации, които никога не идват, ако не питаш отново. Обслужване на ниво продавалник.

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: koomshiqta   
Дата:   12-03-18 12:07

Благодаря за споделеното! :)[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Закупуване на нова техника от чуждестранен сайт
Автор: lamerko   
Дата:   12-03-18 12:53

От https://www.fotokoch.de/ и аз съм доволен. За Амазон - там трябва да се гледа кой е доставчика, ако е самия Амазон - няма никакви проблеми.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »