Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 TomTom Bandit
Автор: dragovarvar   
Дата:   13-02-18 21:42

Дали случайно някой има преки впечатления над тази камера? Знам че масовата екстремна камера е go pro, само че тази марка я имам. Та ще се радвам ако някой сподели нещо хубаво или лошо за томтома.


https://1554652485.rsc.cdn77.org/i/p/4/2/200424_02_d.jpg


Отговори на това съобщение
 Bandit
Автор: Argo   
Дата:   13-02-18 23:30

TomTom звучи и изглежда като китайско извращение...

Отговори на това съобщение
 Re: TomTom Bandit
Автор: sayman   
Дата:   13-02-18 23:46

tomtom не е Китайско извращение, а фирма с доста силна история.

Отговори на това съобщение
 Re: TomTom Bandit
Автор: Argo   
Дата:   14-02-18 00:00

sayman
Казах как ми звучи и изглежда, извинявай ако съм те засегнал!

Отговори на това съобщение
 Re: TomTom Bandit
Автор: dragovarvar   
Дата:   14-02-18 00:09

Томтом китаец?.....[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] ами тогава GoPro сигурно звучи на виетнамски, а Гармин са сумалийски. Четат ми се коментари, които са смислени, спам чат не ме интересува.

Отговори на това съобщение
 Re: TomTom Bandit
Автор: dragovarvar   
Дата:   14-02-18 00:23

За хората, които не са чели на хартия какво са написали за камерата TomTom Bandit:

" ТоmTom е бранд, който всички свързваме с навигационните устройства и услуги, които ни предлага но сега представиха първия си подобен продукт. Неговото име е Bandit.
Въпросното устройство е оборудвано с 16-мегапикселов сензор от ново поколение, който може да записва както Full HD така и 4K клипове. ТоmTom Bandit има и водоустойчиво покритие, което позволява на екшън камерата да снима дори при потапяне на дълбочина от 50 метра, без необходимостта от допълнителен калъф. Моделът има сензор за движение, жироскоп, барометър и също така поддържа GPS и Bluetooth, които му позволяват лесно да се свързва със смартфоните ни.
Една от най-интересните функционалности на TomTom Bandit e полезното мобилно приложение, с което ще работи устройството. След като го инсталирате е необходимо само едно разклащане на вашия смартфон, за да видите селекция от най-добрите моменти, които сте заснели с камерата"

Та аз търся мнение от хора които са снимали с нея. Миналата година си бях взел Teta S 360градуса, но тя не оправда очакванията ми за нуждите които имах. Камерата ще се монтира на каска и ще се вози с високи скорости.

Отговори на това съобщение
 Re: TomTom Bandit
Автор: pllb   
Дата:   17-02-18 11:07

Май камерата си заслужава! [smilie19]
моторни масла,обучение в чужбина,протектор за матрак,перлени мазилки



Публикацията е редактирана (08-03-18 18:19)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »