Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: iliyanb   
Дата:   15-01-16 17:44

fuji дават на хората, [thankyou]

Е-2 ще си стои още при мен[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: kvakioh   
Дата:   15-01-16 17:46

Аз си разкарвам Х-Е1 заради Е2 или Про1, не спирам с Фуджи.
ЗА картите памет, Fuji поставят нещата така, че се иска най-бързото, което се прави...Огромна разлика има при 30MB/s и 95MB/s качествена карта от рода на LEXAR, Toshiba, SAndisk.
Някой да ползва таймер дистанционно с кабел или някакво друго за Х-Е1/2, Про1? Трябва ми да мога да заснема на интервали 100 кадъра статично, на статив един след друг.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Simbon4o   
Дата:   15-01-16 17:56

Автор: Vanu
Дата: 15-01-16 17:41

симба, какво повече си очаквал? :) Според мен е точно това, което хората искаха и Фуджи им го даде. Всички неща като двойния слот, ретро iso бутона, джойстика, са неща писани по форуми. ;)



Аз не че съм се засилил да става м фуджист ама де да знам, ако ще е флагман нека да има повече техногъделичкатори, че по-дълго време да не мислиш да го сменяш. Примерно аз от години не харесвам фиксираните дисплеи...



Публикацията е редактирана (15-01-16 17:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Emoxide   
Дата:   15-01-16 18:05

щом LEICA се пречупиха да реализират тъчскрийн функционалност в безогледалните си камери какво по дяволите чакат от FUJIFILM!!!!! [smilie10]
Хеле пък SONY!!!! [smilie9] А не е като да не правят добри SONY-фони

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Emoxide   
Дата:   15-01-16 18:06

Споко техно-гъзници! FUJI X-T2 вероятно ще е взел и матрицата и двойния SD-слот на Pro2 и предполагам тъч екранчето от X70;
Апък X-T20 ще има сичките тея шукарийки на 750 евра след 3 годинки, найс, а[smilie5]



Публикацията е редактирана (15-01-16 18:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   15-01-16 18:13

На Никон D5 върти ли му се екрана? А защо не?

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: victory13   
Дата:   15-01-16 18:42

Че то е2-то става нов апарат [smilie18]
Добре, добре [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Lycan   
Дата:   15-01-16 18:44

Про2 според мен е по-добре че няма тъч и че копчетиите са обрани. Обаче тилт на екрана си върши работа отвсякъде. Спестиха го само заради Т2 с извинението за придържане към монолитност на модела :(

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: ATHOM   
Дата:   15-01-16 19:21

Тъч скрийн? Че да можем да си купим камера заради оптичния файндър, ама да си зяпаме по екрана за фокусиране? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: lamerko   
Дата:   15-01-16 19:22

Не искам тъч или Про2, ама събирам дарения за 100-400 :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   15-01-16 19:41

Има си WiFi. Ако е зор ще си гледам на телефона ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: kukumichin   
Дата:   15-01-16 19:49

kvakioh - използвам JJC TM Multi-Function Timer Remote Control compatible Fujifilm (w. RR-90). Доста съм доволен.у

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: ATHOM   
Дата:   15-01-16 19:53

Тва щях да кажа и аз - на който му е зор за тъч скрийн, връзва един таблет през wi-fi и кеф му екран 10 инча, кеф му фокус, кеф му квот му е кеф.

Ама само като си го представя с Про2 и таблет...[smilie18]


П.С. Както се разпродавате всички, базара пълно Фуджи стана, усещам как ще се множат фуджистите. :D



Публикацията е редактирана (15-01-16 19:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: uri64   
Дата:   15-01-16 19:57

тъч-скрийна си е благинка, каквото и да си говорим :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: kor   
Дата:   15-01-16 19:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sirkhann   
Дата:   15-01-16 20:11

Ясно е, че хората искат да ъпгрейдват до Pro2.

Въпросът е какво не им достига в момента?

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanquished   
Дата:   15-01-16 20:18

New toy syndrome, нищо не им липсва. Понеже системата е насочена основно към ентусиастите, те винаги искат нещо ново. Протата са по-сдържани в покупките. Няма нищо лошо, как има хора, които си сменят колата на три години с новия модел, да не би нещо да липсва? И аз бих си го купил, ако не ми беше извън бюджета.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: didesignbg   
Дата:   15-01-16 20:19

То със вифи и rdp ако дотика до 100 кадъра ще е чудо. Странно е това решение, но пък фуджи доста често правят такива, а х-про 2 е просто мнооооого шлифована версия на х-про1, та един фиксиран дисплей със сигурност ще им се размине.[smilie18]



Публикацията е редактирана (15-01-16 20:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sirkhann   
Дата:   15-01-16 20:22

[smilie24] Много добре казано.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: optima   
Дата:   15-01-16 20:31

Много бързи,и цена си имаме http://magazin.photosynthesis.bg/offer/200388012015.html



Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanu   
Дата:   15-01-16 22:34

всичко, което ми липсваше про Е2 - ES и по-бърз и точен AF си идват с ъпдейт, така че ще почакам поне година за про2 или Т2, след като WR не ме интересува.

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: sabin   
Дата:   15-01-16 23:12

Ами не е баш така. Новия ъпдейт поне за мен с тези фокусни пудри ми даде само лесно фокусиране на птици, т.е. ако няма нищо около обекта иначе яко се бърка къде да фокусира. ДСЛР-винаги фокусират на най близкото. Фуджи не прави така за съжаление а фокусира на най контрастното, което обикновено е ухото на фона а не очите. Затова и фокуса трябва да е ограничен като площ за да не обхваща цялата глава а само лицето иначе си на бак фокус :(



Публикацията е редактирана (15-01-16 23:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Lycan   
Дата:   15-01-16 23:12

И това noise reduction -4
+ Acros grain effect

JPEG monster:)
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Pac   
Дата:   16-01-16 10:34

Събине, аз като снимам хора, ползвам face + eye detection и фокусът винаги е където трябва. Само е малко шантаво при няколко човека в кадър, защото е на късмет кого ще прихване. При снимане на един човек е просто перфетктно.



Публикацията е редактирана (16-01-16 10:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Fujifilm X -част II
Автор: Vanquished   
Дата:   16-01-16 10:48

Ами супер са джипеците. Само високото исо не е много ясно, няма един кадър да си направи човек представата, но скоро ще се напълни с примери.

ПП. Я, то се напълнило, ето тук има линкове към ревютана Про2, 100-400 и т.н.:

ВИЖ



Публикацията е редактирана (16-01-16 10:51)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  4  5  6 ..  10 ..  20 ..  30 ..  37  38     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »