Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сервиз Панасоник
Автор: ssaraksh   
Дата:   03-01-18 14:20

Здравейте,

Преди няколко месеца купих една нелоша сапунерка, Panasonic LX100.
На старо, без гаранция, от Фотопавилион. Изглеждаше като нов. Отначало работеше супер, но в последствие започнаха проблеми, отначало започна да не се включва всеки път, после бутона за снимане спря да работи, но пък правеше една снимка при удължаването на обектива, сам, накрая изобщо спря да удължава обектива, освен съвсем леко, и ни екран се включва, ни нищо.

Опитах "сервиз" в Бургас, оттам го държаха две седмици, и ми казаха че според тях е отварян и т.н. и не подлежал на поправка, взеха ми 12 лв за "диагностиката" и поживо-поздраво.

И сега съм в положението да търся свестен сервиз за Панасоник, някой има ли някакви предложения?

Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: Fifata   
Дата:   03-01-18 14:31

Опита ли да питаш гугъл за официален сервиз на Панасоник за България?

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: marvesss   
Дата:   03-01-18 14:36

Сервизна информация Panasonic.com

Можеш предварително да прочетеш в гугъл за двата сервиза, има множество теми и мнения, включително и в този форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: ssaraksh   
Дата:   03-01-18 14:47

Разбира се че проверих първо в Гугъл :)

Питам защото не съм сигурен дали официалният сервиз ще свърши добра работа.

Имал съм работа с "официални" сервизи, и предполагам че ще ми кажат че половината апарат е за смяна, защото "не можеш да смениш само лентовия кабел, той върви заедно с целия обектив" и цената е като за същия апарат на старо.

Бих искал някой сервиз в който да се опитат поне да поправят проблема.

Днес цял ден чета мнения за двата сервиза, и за нито едния няма добри отзиви, затова питам.


П.С. Дилемата ми е между тези сервизи:

http://www.photo-expert.eu

http://www.pixelgate.eu

http://www.morel-service.com


Някой да има опит с тях?



Публикацията е редактирана (03-01-18 15:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: Fifata   
Дата:   03-01-18 16:03

Една от причините официалните сервизи да взимат пари като за нов апарат е, че в 99% от случаите или собственика или някой гаражен майстор толкова много съсипва апарата, че не може да се смени само кабелчето, а трябва да се сменят половината работи вътре.

Та и за това и цените са такива. Ама то това не е в сервиза проблема, а в клиентите. Все пак Българите сме царе на далаверата и ако може да платиме 5 пъти по 20лв, от колкото 1 път 80лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: dekov   
Дата:   03-01-18 19:14

Чети за информация-
Тук



Публикацията е редактирана (03-01-18 19:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Сервиз Панасоник
Автор: colorphoto   
Дата:   03-01-18 22:27

Скоро тук имаше теми и полемика за Панасоник сервизни кахъри от Крокодил,май му беше ника но на латиница.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »