Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: cvetanov95   
Дата:   25-11-17 20:06

Днес си купих Panasonic HDC-MDH1 за 800 лв. Всичко е ок, тествах, снимах, работи.

Обаче като я пусна първоначално (разбирайте изстинала или отпочинала) и дам рек камерата или сама се рестартира, спира записа, или сменя модовете от/на видео, а после направо се изключва.

След като я изключа и включа наново проблема изчезва, записва си без проблем. Въпросът ми е от какво може да се дължи това и прецаках ли се. Да очаквам ли задълбочаване на проблема?

П.п. тествах преди 1 седмица пак същата камера, само че за 450 лв. в еконт, но я върнах. Същият проблем, само че не изчезва въобще, и се появява в интервал от няколко секунди до 2-3 мин. различно, но така не може да се снима.

Моля, споделете опит. Дал съм последните си пари и просто искам да знам.. прецаках ли се. Благодаря предварително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: colorphoto   
Дата:   25-11-17 20:31

Не пишеш какво е туй устройство - камера ли,що ли?

От къде я купи и как?

Гаранция - сервиз?

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: cvetanov95   
Дата:   25-11-17 20:59

Видео камера, на заглавието пише

Втора употреба, няма гаранция.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: asahi   
Дата:   25-11-17 21:14

Последните пари за камера без гаранция?

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: cvetanov95   
Дата:   25-11-17 21:21

Нямах 2500 за нова, затова.

Няма връщане назад, приятели. Да се съсредоточим върху проблема.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: iliyanb   
Дата:   25-11-17 21:58

Престанете да занимавате фотофорум с грешните си покупки на стоки втора употреба. Това е не само към автора, а към всички. Искате някой да сподели опит? Опит в какво? В домашен специализиран ремонт на техника с изтекъл живот? Има сервизи... Поне темата да беше "Препоръчайте сервиз". А то "просто искам да знам прецакал ли съм се?" Сам не можете ли да си отговорите на въпроса? Ако се чувствате прецакан, да, прецакан сте. Ако това потвърждение ви топли, успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: asahi   
Дата:   25-11-17 23:31

"Автор: cvetanov95
Дата: 25-11-17 21:21

Нямах 2500 за нова, затова."

Не, не е затова. Човек харчи последните си пари за боклуци от глупост. Това е причината. Попитай баща си - и той ще ти го каже.

Отговори на това съобщение
 Re: Panasonic HDC-MDH1 ПРОБЛЕМ - самоизключване
Автор: Блясък   
Дата:   26-11-17 13:06

Панасоник на няколко от моделите имат капризно копче за вкл/изкл и запис. Типични проблемни модели са АС90 и АС160. Гледам в гугъл, че споменатия модел има (на външен вид) подобен бутон. Нищо генерално, това е само бутона. Или подмяна (за АС160 е над 150 лв с труда) или разглоби внимателно и го почисти.
Тук
има доста за тази камера



Публикацията е редактирана (26-11-17 13:06)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »