Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Tv box
Автор: batgani   
Дата:   29-10-17 17:34

Здравейте приятели.Питанката ми не е фотографска,но реших,че има хора сред нас,които са наясно.Предложете ми моля конкретен модел тв бокс за гледане на телевизия от чужбина.Избора в нета е огромен.мненията много,просто се обърках.Не държа да е евтин вариант.Благодаря предварително.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: PhotoBo   
Дата:   29-10-17 18:11

Ми аз гледам Булсат в Англия. Не знам какво точно да ти предложа и да ти препоръчам, но това ми е варинта за БГ телевизия. Иначе имам и amazon fire stick, както и freeview. Ама толкова и гледам... Как викаше дядо ми - това телевизията няма да те нахрани [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   30-10-17 08:23

Хаха,за храненето съм съгласен.Аз съм абонат на mytv.bg.Досега ползвах едно пц и телевизора като мопитор,но пц то изгоря.Купих chromecast,но ми се иска нещо по сериозно.От много търсене в нета стигнах до кривата круша,та затова и питам.Иначе телевизора е смарт,да се гледа с него обаче е голяма мъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: ludiakolio   
Дата:   30-10-17 13:08

В началото на годината взех това http://www.bee-link.com/Beelink-MiniPC-TV-BOX-61-1.html
за децата да гледат филми от нета на един стар монитор.После му боцнах една безжична клавиатура с точпад и работата заспа.Андроида е пълен и работи много добре, не загрява грам. Досега не съм срещнал някоя игра или софт в гугъл плей да не работи плавно.Уифито на 5гхерца позволява много добра скорост на онлайн гледане без прекъсване.Накратко-преповъчвам с две ръца за парите му, около 130 кинта.Има го в gearbest.



Публикацията е редактирана (30-10-17 13:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   30-10-17 14:04

Блгодаря за препоръката.Двуомя се между това и xiomi.Иначе става ли през wifi да се извади картината от лаптопа на тв то,да се гледа филм напр.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: ludiakolio   
Дата:   30-10-17 14:48

Stream

Иначе с бокса става автоматично, ако са и двете на една безжижна мрежа и тв-то ти подържа миракаст.Пускаш филм и то ти дава опция горе вдясно да натиснеш на онова телевизорче с чертите.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: abozhilov   
Дата:   30-10-17 14:58

От мен още един палец за Beelink GT1 Ultimate. Ползвам го от около 6 месеца и съм супер доволен. През Kodi се стриймва всичко без абсолютно никакви проблеми, освен това нази незнайна за мен компания пуска ъпдейти всеки месец. Добавяйки и безжичната клавиатура, която Кольо спомена, джаджата става перфектна. Единствен минус, който аз намирам е леко слабата работа на вградените антени за Wi-Fi, заради което се наложи да пусна нет през ел. инсталацията :)

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: kokotoo   
Дата:   30-10-17 16:19

Original Xiaomi MI TV BOX 3 Smart 4K Ultra HD 2G 8G Android 6.0 Movie WIFI Google Cast Netflix Red Bull Media Player Set-top Box
Global version

в Алито гледам 70 долара и 14 000 клиента, май това ще е моят избор

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: Ivodam   
Дата:   30-10-17 17:37

Някой пробвал ли е този Бий Линк дали ще работи с ТВ ГО на Виваком? При едно преподписване напоследък с Вивата ми го дадоха това ТВ ГО безплатно, мога да го гледам на таблета и смартфона, но ми е интересно мога ли да го пусна чрез една такава джаджа на телевизора.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   30-10-17 18:49

Странно е че цените в амазон и джиърбест са доста различни за биилинка,мисля да го поръчам,гледам че е с осем ядра на процесора.Гледам че в комплекта има и дистанционно,коя клавиатура да добавя или дистанционното стига.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: Frenchev   
Дата:   30-10-17 19:21

Чудя се за две неща - кога имате време да гледате телевизия и най-вече какво гледате по тази телевизия. Особено българската. Като ида при наще и работи телевизора само се чудя на простотиите, които дават и кой изобщо ги гледа.

Иначе по темата - ползвам коди на малък таблет, с един приятел през стика на Амазон. И на двете работи безотказно.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: Ivodam   
Дата:   30-10-17 19:56

Frenchev написа:

> Чудя се за две неща - кога имате
> време да гледате телевизия и
> най-вече какво гледате по тази
> телевизия. Особено българската.
> Като ида при наще и работи
> телевизора само се чудя на
> простотиите, които дават и кой
> изобщо ги гледа.
>
> Иначе по темата - ползвам коди на
> малък таблет, с един приятел през
> стика на Амазон. И на двете работи
> безотказно.


Ами аз точно понеже на практика не гледам телевизия, с едно-две изключения, точно затова се заинтересувах от тази джаджа, ако ми осигурява ТВ по нета, го разкарвам кабела на Близу за отрицателно време.

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: kiten   
Дата:   30-10-17 20:07

тв бокса са почти минало. Конкретно пиратски бг телевизии бол в нет пространството. За момента бг тв за андроид са доста по-малко отколкото за win. За какаво ви е тв бокс, като един обикновен лаптоп върши работата перфектно през браузър и изход hdmi, а и на него последна версия коди се инсталира под win "и пей сърце и очи."

п с.. не ме питайте на лс. къде и как се гледат спортните диеми нво синемаксовете и други хубави програми безплатно за момента, има си търсачки за тази работа. И за бонус за да не съм голословен- за андроид изтеглете bison tv guide ..и дерзайте !
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: BXMarkov   
Дата:   30-10-17 21:05

Купих chromecast,но ми се иска нещо по сериозно.

Това е решението,няма по-добро,практично и лесно за управление.

Можеш да си мяташ всичко от браузър(chrome) или от компютър чрез "cast desktop" пак от браузъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: ludiakolio   
Дата:   31-10-17 08:35

С тази клавиатура беелинка работи пушка. Батериите не съм ги сменял почти 9 месеца.Всички фунцкии работят.Андроида няма фонетика(поне аз не съм я открил) нещо и трябва да се пише на печатното.

@kiten, на мен бокса ми реши много проблеми и аз мисля, че бъдещето е точно в такива компактни машинки.Като се замисля, че другия вариант беше бучаща кутия и ми става зле. Тръгвам някъде, слагаш го в джоба(не е много по-голямо от кутия цигари), връзва се навсякъде. От dvi кабел има един преходник към HDMI към 8 кинта го взех, който вади и звук.Иначе на 4к тв е пробван, сигнала е постоянен 4к(трябва hdmi 2 на тв-то) без лагове.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: s_dyakov   
Дата:   31-10-17 09:47

Някакво билинкче с Amlogic процесор и едно дистанционно тип flymouse и си ти. Нoвите модели вече са с 32 ГБ сторидж ако ти потрябва да стримваш по-големи файлове с Quasar.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: marrio31   
Дата:   31-10-17 10:44

Разгледай minix http://minix.com.hk/
Аз съм с такава джаджа и съм много доволен,малко по-скъпи са но си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   31-10-17 10:50

Доверих се на колегите Кольо и Божилов,току що поръчах биилинк от амазон.Цената е сравнително по висока от тази в геарбест,но не ми се занимава с митници и тем подобни глупости.За клавиатурка ще реша по нататък.
Относно гледането на телевизия,време се намира винаги,мутв има опции за врущане на време,записани предавания и тн.Редовно се гледат новините,за да не забравям защо сме духнали в тая пуста чужбина.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: abozhilov   
Дата:   31-10-17 10:57

Клавиатурата ми е Rii i8+. Работи перфектно и е с подсветка на бутоните. Зареждам я веднъж на 2 месеца, което си е идеално.

П.С. Като си получиш beelink-а, го пусни и му разгледай параметрите с Aida или CPU-Z зашото имаше оплаквания, че хора поръчали GT1 Ultimate са получили GT1 чист, който е с 16гб сторидж и 2 гб ддр3 рам.



Публикацията е редактирана (31-10-17 11:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: ludiakolio   
Дата:   01-11-17 08:43

Незнам защо си се притеснил от митници, при мен нещата от гиърбест пристигнаха в колет по пощата.Всичко беше пито-платено онлайн в сайта.Пристигна за около 20 дена.Успех.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   01-11-17 11:22

Ами патил съм си заради стоки поръчани от неЕвропа,освен това пакета ще дойде до края на седмицата.Тъкмо като се приберем от отпуск ще си пробвам новото уредче.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: batgani   
Дата:   07-11-17 22:04

Здравейте отново приятели,вчера получих поръчания биилинк ултимейт.
По съвет на Божилов го проверих и всичко пасва.Настроих го перфектно и безпробленно.
Дистанционното е пълен та.ак.Оказа се обаче,че една обикновена мишка от стария комп. се сработи с новото усроиство.
Не успях за жалост да направя връзка с лаптопа за безжично гледане на филми,но пък през хромкаст се получиха нещата.
С две думи,ако някой има моите колебания,препоръчвам биилинка,така както ми го препоръчаха колегите Кольо и Божилов

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: ludiakolio   
Дата:   08-11-17 08:42

[beer] Честито. Дистанционното е добре да е подръка за да рестартираш по-лесно, аз гледам да го правя поне на десет дена. Иначе с периферно устройство като мишка или клавиатура с тъчпад ще ти отпадне като нужда.

Отговори на това съобщение
 Re: Tv box
Автор: s_dyakov   
Дата:   08-11-17 10:19

За дистанционно си вземи някакъв флаймаус. Има ги за 10-тина долара в гиърбест. Нещо такова https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_654963.html
Това е далеч по удобно от мишка.

За филми няма смисъл да стриймваш от компютър, просто си пусни в Коди на бокса или готови изтеглени файлове, или ако не ти се чакат с Quasar.
Самото Коди може да работи като рендерер към който да стримваш видео (примерно от Ютуб) чрез андроид телефон с Kore ап.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »