Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Шипка 2017,снимки?
Автор: KAPANECA   
Дата:   28-08-17 16:25

Някой снимал ли е възстановката на Шипка от миналия уйкенд.


Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: asahi   
Дата:   28-08-17 17:44

С този уй какво искаш да кажеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   30-08-17 10:02

http://www.img-share.eu/main/image_view/IMG_7222JPGz7BF19p.jpg.htm

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: pachok   
Дата:   30-08-17 19:09

Аз

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: Gecata   
Дата:   30-08-17 22:15

Да

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: mrsuperman   
Дата:   12-09-17 14:22

За хармонично развито тяло е добре да се карат ски. Лекарката ми препоръча да започна да се занимавам по-усилено с това, защото предпазва от сърдечно-съдови заболявания.
Висококачественото термо бельо е един от най-важните елементи от облеклото за ски. Много е важно да се грижи човек за здравето си, дори и когато се забавлява.



Публикацията е редактирана (19-01-22 14:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   12-09-17 17:43

Благодаря! Наскоро един колега тук,ме обиди,че снимките ми не ставали и за Фейсбук! Безпричинно,ей така от злобица човешка! Няма да правя трагедия и да му споменавам името! Радвам се ,че има и хора,които все пак имат вкус! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: HP   
Дата:   14-09-17 14:47

Радвам се ,че има и хора,които все пак имат вкус! [smile]

Това, че някой не харесва това, което харесваш ти, не означава, че няма вкус. Интересно как правите генерални заключения като последна инстанция. Можея да кажеш, че вкусът на някого е различен от твоя и толкова.
Между другото тази снимка на мен не ми хресва, това значи ли автоматично, че трябва да кажа, че ти нямаш вкус или смяташ, че си еталон, по който трябва да се ръководим?!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: colorphoto   
Дата:   14-09-17 15:48

Всъщност снимката не е добра.

Даже въобще не е за показване.

Никаква злоба нямам и няма за какво да имам.

Ако снималия се вслушва в ласкателните мнения само и се сърди на критиките има опасност да остане на същото ниско ниво...



Публикацията е редактирана (14-09-17 16:09)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   17-09-17 20:25

Говори си,говори... не ми пречиш! Аз си знам колко и дали е добра! Изразих уважение към доброжелателното мнение на съфорумец!А такива ,като теб-бол! И не ми обяснявай ,че нямало злоба или завист! Има и за жалост тук е прекалено много!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: asahi   
Дата:   17-09-17 23:31

Явно нямаш нужда от компетентно мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   18-09-17 14:50

Явно нямам!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: uri64   
Дата:   18-09-17 15:59

Мъка!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: colorphoto   
Дата:   18-09-17 23:55

BAJDOBRI: Наистина ли си вЕрваш че някой ти завижда за фотографските способности и неповторимите кадри,че пишеш за завист?!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   19-09-17 08:21

Не ! Не говоря и не пиша на вЕрвам! И не вярвам! Ставаше въпрос за съвсем друго,но започнахме да Фейсбучим ! Ако погледнеш по-горе,въобще не съм претендирал за качественна снимка! Човекът е пуснал тема ,за снимки от честванията,бях любезен към него ,както и той към мен! Всичко друго надолу са заяжданиия и безпричинна злоба! Ако тук някой си избива комплексите... хубаво! Аз моите ,на друго място и по друг начин!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: ombre   
Дата:   19-09-17 09:40

БайДобри,мисля си,че коментарите за които говориш,са произлезнали от това,че намекна за друг съфорумец,който е казал нещо негативно за твоите снимки.В мига в който си получил положителен коментар,и ти го спомена,отделно от това,изречението за добрия вкус,не беше съвсем на място.Мога да те поздравя,че си се постарал да отидеш и да заснемеш това събитие,НО,пък е добре да видим снимка,различна от само едно ЩРАК.Показаната снимка е точно такава.Градивната критика винаги е полезна,само и единствено по този начин.
ПС-направих си труда да разгледам снимките ти,по горе пишеш,че знаеш колко е "добра"снимката ти,за съжаление наистина не е добра.Мога да ти дам пример с друг съфорумец,за който пръскане с вода и вградената светкавица е цитирам"кадъра е много добър,още повече,че е предварително подготвен-осветление и т.н. "край на цитата.Снимката беше за едни чушки...:)Автора на този кадър,не ми се коментира,но и той като теб,няма нужната самооценка и това му пречи.
Може да ме накажат,но все пак ще си позволя да ти дам линк за въпросния кадър,както и можеш да прочетеш коментарите под него:

https://photo-forum.net/i/2017232

Желая ти успех.



Публикацията е редактирана (19-09-17 09:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: deerstalker   
Дата:   20-09-17 17:02

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   21-09-17 14:24


http://www.img-share.eu/f/images/421/IMG_7422JPGiNEcSVD_sredna.jpg




Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: colorphoto   
Дата:   21-09-17 16:09

Явно автора има за цел във всичките си кадри да показва странно кадрирани фигури с липсващи части от телата /не по военни причини/,които се занимават незнайно с какво незнайно къде.

Демек като правиш репортаж се запитай какво ще научи зрителят от кадъра ако не знае нищо за събитието и тогава пускай снимката.

А най-добре да се замислиш за това преди да натиснеш шутъра.

Аз бих хванал в кадъра целите фигури на опълченците и бих позатворил блендата за да са по-ясно изобразени и турците,пък ако успеех да хвана и момента,когато са насочени оръжията и произвеждат изстрели...[smile]



Един съфорумец /май не точно този/ искаше да има критики под снимките в другата тема - ето и критика...



Публикацията е редактирана (21-09-17 16:35)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   21-09-17 16:42

Ок,Цветно фото! Снимките са гадни! Ти би ги направил по-хубави,щото си стар майстор! Моите са такива,обаче! Има си тема ,има и снимки! Гадни,грозни,никакви,ама ги има!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: colorphoto   
Дата:   21-09-17 16:45

Гадни и грозни не съм писал - не са нито гадни нито грозни.

Писах как по моему биха били по-правилно заснети и биха били по-ВЪЗДЕЙСТВАЩИ.

Кой разбрал - разбрал,кой не...



Публикацията е редактирана (21-09-17 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: colorphoto   
Дата:   21-09-17 16:48

Човек,съвсем сигурно че и аз бих имал подобни кадри от събитието,ама бих ги изтрил.

Първо трябва да имаш самокритичност и да се редактираш.

Снимаме маса кадри - повечето са зле.

Номера е да се увеличават малкото навременно и правилно заснети.



Публикацията е редактирана (21-09-17 16:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: BAJDOBRI   
Дата:   21-09-17 18:24

Никой,в зададената тема,драги ми colorphoto ,не е задавал,минимум критерии за качество на изображението!!! Яж ме още!! Толкова мога,това съм показал! Нека и други покажат техни снимки ПО ТЕМАТА ! Това ми е нивото! Съжалявам ,ако не те задоволява ,като критерии! Още се уча ,по метода проба-грешка-проба! Вярвам ,че това изчерпва моята персона! Повече няма да поствам в темата и ще се въздържам от коментари в други теми,понеже съм прост илитерат във фотото!

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: MARLOV   
Дата:   21-09-17 18:39

БАЙ...Ами учиш се още.То е очевидно.Ама защо се сърдиш като те критикуват.Аз фотограф няма да стана ,ама мисля че имам някава мярка за хубавото...Ами твоето не ми харесва...



Публикацията е редактирана (21-09-17 18:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Шипка 2017,снимки?
Автор: MixMike   
Дата:   21-09-17 18:42

Що се занимавате?
Лятото беше горещо, много хора ги е напекло яко...уж захладня, ама хората ги държи още[smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »